Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nie widać BBCode


Gość favik
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Gość favik,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po aktualizacji forum z 3.4.3 do 3.4.4 nie widać bbcode media w nowych postach, podając link do youtube mam puste miejsce. Problem występuje również w oryginalnym skinie. Jak to naprawić? Do tej pory działało jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To również nie pomogło. Dopiero zastosowanie kodu typu object zamiast iframe rozwiązało problem. Mam również bbcode [iframe], które właśnie nadal nie działa. Być może jakiś filtr w nowym IPB to blokuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powinno wyglądać oryginalne bbcode YouTube'a?

 

To zależy od ustawień na danym forum. Np. na ize trzeba użyć tagów media, na moim forum np. wystarczy wkleić do posta link do filmu i po zapisaniu sam się wyświetli a może też być tak, że wystarczy w tagach yt zamknąć samo oznaczenie filmu bez pełnego linku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak powinno wyglądać oryginalne bbcode YouTube'a?

 

To zależy od ustawień na danym forum. Np. na ize trzeba użyć tagów media, na moim forum np. wystarczy wkleić do posta link do filmu i po zapisaniu sam się wyświetli a może też być tak, że wystarczy w tagach yt zamknąć samo oznaczenie filmu bez pełnego linku...

 

Chodziło mi o oryginalne wpisy w ACP, bo swoje modyfikowałem na bardziej "elastyczne" i działają lepiej. BBcode youtuba już działa. Nie działa iframe tak jak napisałem w poście wyżej.

 

 

W kodzie html w wygenerowanym poście nie ma w ogóle znaczników <iframe>, Tak jakby coś je wycinało z kodu źródłowego strony. Pusto.

Edytowane przez favik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jurij

 

Nie muszę mieć tego włączonego, gdyż jest to bbcode [iframe], i coś je musi wycinać po przeprasowaniu.

 

Ale tak, mam włączony html w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Ogólnie dotyczy chyba już jedynie wyświetlania iframe, dotyczył youtuba kiedy używałem ich kodu w iframe np:

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/QTahrYXCChI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

zmieniłem go na kod typu object np:

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=QTahrYXCChI?version=3&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=QTahrYXCChI?version=3&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

i ten się wyświetla.

 

Ale nadal nie dział bbcode [iframe] które z natury musi wyświetlać się jako <iframe>. Reszta bbcode działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.