Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd 500 Internal server error IPB 3.4.5


cargo
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez cargo,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam wielki problem. Posiadam forum na silniku IPB 3.4.5


 


Forum stało ok. półtora tygodnia aż do dziś rano. Niespodziewanie pojawił się błąd 500. Nie wiem co mogło spowodować ten błąd gdyż nikt nie bawił się w plikach, a i po ostatnich zmianach w ACP forum działało (wczoraj koło godziny 23:00). Bardzo proszę o szybką pomoc gdyż nie chcę instalować od nowa IPB, ponieważ sama baza danych jest na tyle duża (w mb), że nie mogę jej wgrać przez phpmyadmin i wszystko byłoby utracone :/


 


Adres forum: http://pgboard.pl/


Autoreklama.

 

 

footer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do hostingu.

Napisałem i póki co nie odpisali (może to przez to, że jest niedziela). Nie mogę czekać do jutra gdyż forum traci na użytownikach no bo po co wchodzić i próbować się wbić na forum, które nie działa? :(

 

Dodam, że czytałem już kilka tematów na invisionize o tym błędzie i żaden nie był w stanie mi uświadomić jak naprawić owy błąd :/

Edytowane przez cargo

Autoreklama.

 

 

footer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może hosting zablokował forum przez wersję nulled.

 

Jest to niemożliwe gdyż forum jest na licencji, a poza tym nie sprawdzają oryginalności silnika gdyż kiedyś bawiłem się na nulledowych wersjach IPB i te fora działały minimum 3 miesiące.

 

Zdaje się, że posiadam jakąś dziwną wersję IPB gdyż nie była ona pobierana z oficjalnej strony IPSu tylko w sieci znalazłem wersję RETAIL, a licencję zakupiłem poprzez pośrednika...

Autoreklama.

 

 

footer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może hosting zablokował forum przez wersję nulled.

 

Jest to niemożliwe gdyż forum jest na licencji, a poza tym nie sprawdzają oryginalności silnika gdyż kiedyś bawiłem się na nulledowych wersjach IPB i te fora działały minimum 3 miesiące.

 

Zdaje się, że posiadam jakąś dziwną wersję IPB gdyż nie była ona pobierana z oficjalnej strony IPSu tylko w sieci znalazłem wersję RETAIL, a licencję zakupiłem poprzez pośrednika...

 

No to masz nieaktualne informacje: http://forum.invisionize.pl/topic/40022-ipb-nulled-ips-juz-blokuje-w-polsce/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza. http://forum.invisionize.pl/topic/40022-ipb-nulled-ips-juz-blokuje-w-polsce/

Zdaje się, że posiadam jakąś dziwną wersję IPB gdyż nie była ona pobierana z oficjalnej strony IPSu tylko w sieci znalazłem wersję RETAIL, a licencję zakupiłem poprzez pośrednika...

Wersja retail nie jest modyfikowana, natomiast Ty posiadasz wersję która usuwa wszystkie backlinki do IPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może hosting zablokował forum przez wersję nulled.

 

Jest to niemożliwe gdyż forum jest na licencji, a poza tym nie sprawdzają oryginalności silnika gdyż kiedyś bawiłem się na nulledowych wersjach IPB i te fora działały minimum 3 miesiące.

 

Zdaje się, że posiadam jakąś dziwną wersję IPB gdyż nie była ona pobierana z oficjalnej strony IPSu tylko w sieci znalazłem wersję RETAIL, a licencję zakupiłem poprzez pośrednika...

 

No to masz nieaktualne informacje: http://forum.invisionize.pl/topic/40022-ipb-nulled-ips-juz-blokuje-w-polsce/

 

Nie dostałem żadnej wiadomości tego typu więc to na pewno nie to...

Autoreklama.

 

 

footer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.