Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPB Nulled ! IPS juz blokuje w Polsce !


Prizmo

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie !

Może skończą się cs-owskie fora(moja subiektywna opnia ) na nullach i inne stawiane na darmowych hostach badź tych za SMS.

 

Połowa straci wszystko, bo nawet nie będzie potrafiła zrobić konwersji. :crazy:

Oczywista sprawa  :crazy:

 

Zbytnio się rozszalałem :E

Edytowane przez Macsch15
Bez przesady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to tam nie rusza. W sumie dobrze (przynajmniej dla nich), że się biorą za piractwo, ale nie rozumiem tego wybuchu euforii. Co, konkurencje by się chciało zlikwidować, co? :)

 

PS.

I przyznawać się, kto ma nielegalnego Windowsa, albo cokolwiek nielegalnego na kompie. Przypuszczam, że będzie b. mało osób, które będą mogły we mnie "rzucić kamieniem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przyznawać się, kto ma nielegalnego Windowsa, albo cokolwiek nielegalnego na kompie. Przypuszczam, że będzie b. mało osób, które będą mogły we mnie "rzucić kamieniem".

Rzucam!

  • Lubię to 1

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to tam nie rusza. W sumie dobrze (przynajmniej dla nich), że się biorą za piractwo, ale nie rozumiem tego wybuchu euforii. Co, konkurencje by się chciało zlikwidować, co?  :)

 

Jaka  Konkurencja ?

Pseudo www na nulled ? Proszę cie.

 I przyznawać się, kto ma nielegalnego Windowsa, albo cokolwiek nielegalnego na kompie. Przypuszczam, że będzie b. mało osób, które będą mogły we mnie "rzucić kamieniem".

 

Tez rzucę.

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu to może inaczej: Grupa antypiracka zawsze jest, była i będzie. To że się doczepili do forum rabki znaczy że zostało wysłana maaasaaa(minimum 50 raportów) powiadomień na ten temat. Gdzieś czytałem o podobnej sytuacji tyle że ze stroną Niemiecką. Nie ma się co podniecać że IPS zawitał do Polski ponieważ grupa zacznie węszyć dopiero przy wersji IP.Board 4 tak by wyeliminować aktualizację do najnowszego produktu. Tyle ode mnie.

Sądzę że temat został już wyjaśniony a informacje podane, aby nie robić niepotrzebnego spamu polecam administracji o zamknięcie i rozwiązanie tematu.

  • Lubię to 1

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario wątpię aby 50 osób wysłałoby raport na stronę, którą odwiedza dziennie 150 - 200?

 

Sądzę że temat został już wyjaśniony a informacje podane, aby nie robić niepotrzebnego spamu polecam administracji o zamknięcie i rozwiązanie tematu.

 

Tu nie ma spamu. Dyskutujemy tylko. :blind:

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że raporty zostały wysłane nagminnie przez 50 razy... Bardzo możliwe że zbierały się już od X czasu i mają jakieś powiadomienia że strona została zgłoszona X razy i sprawdzili to.

Dyskusja przeradza się w spam po 2-3 słowach. Jak kto woli :) Ja już wyraziłem swoją opinię :)

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mnie to tam nie rusza. W sumie dobrze (przynajmniej dla nich), że się biorą za piractwo, ale nie rozumiem tego wybuchu euforii. Co, konkurencje by się chciało zlikwidować, co?  :)

 

Jaka  Konkurencja ?

Pseudo www na nulled ? Proszę cie.

 I przyznawać się, kto ma nielegalnego Windowsa, albo cokolwiek nielegalnego na kompie. Przypuszczam, że będzie b. mało osób, które będą mogły we mnie "rzucić kamieniem".

 

Tez rzucę.

 

Traktuj to z przymrużeniem oka ;). Ja też w głębi duszy jestem za anty-piractwem, ale nie lubię dużych firm, więc nie kupuję od IPSu. (tak BTW, wystarczy przestawić literki i wychodzi... PiS!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca akurat chodzi o to

Dziś zauważyłem ze 3 strony od rana już na phpby przemo i mybb wiec coś w tym jest.

http://cs-sfera.pl/  ( nie reklama!)  Ma zablokowana domenę przez Hosting.

 

Wiec coś sie zaczęło w końcu dziać

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prizmo, własnie chodzi o taki bum w postach. W Polsce zawsze się tym interesowali(nawet znam kilka stron które padły z NULL_IPB które zostały zmuszone do przejścia na darmową wersję) tylko w mniejszym stopniu i ten stopień się utrzymuje. Teraz przez właśnie takie insynuacje bo do Ciebie napisali o natychmiastową zmianę silnika dzieciaki przechodzą na phpBB2 by Przemo czy inne SMF. Ekipa do spraw piractwa ruszy pełną parą dopiero przy IP.Board 4 tak, aby wyeliminować jak najwięcej piractwa :) Podobno silnik ma być tak zrewolucjonizowany że mucha nie siada :) Jak wspomniałem, jeden czy dwa raporty nic nie wskórają(nawet w USA), raportów musi być powyżej 50 pewnie, aby zaczęli się tym interesować :)

A jeśli ty masz problemy nadal z IPS to napisz do nich, przedstaw im tą zrzutę ekranu z panelu i po kłopocie :)

A adres który podałeś informuje że DNS są źle ustawione(w 90%).

  • Lubię to 1

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce i tak nie zamkną forum za bardzo : P

Nie ma z tym najmniejszego problemu.

MPCForum z tego co wiem ma nulla :)

i dalej jedzie na wersji 3.3.4

Wiadomość od 1 z byłych adminów (Stary znajomy.)

Ten "stary znajomy" nie za bardzo wie o czym mówi. Durne plotki nie są dobrym źródłem informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.