Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ciekawe przykłady integracji IP.Board z Wordpress-em


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wkrótce będę chciał dodać portal do mojego forum dyskusyjnego. Zdecydowałem się na skrypt Wordpreess, a zatem teraz będę potrzebował jakiegoś narzędzia do integracji tych dwóch skryptów.

 

Znalazłem np. skrypt IPBWI for WordPress ( http://ipbwi.com/products/ ), który trochę kosztuje (129 euro, odnowienie 29 euro co pół roku), ale wydaje się dość solidny (z opisu, bo jeszcze nie testowałem) oraz rozbudowany. Ponadto posiada już gotowe pluginy jak np.: 

  • Forum Discussions for Blog Posts
  • Latest Messages Widget
  • Latest Topics Widget
  • Statistics Widget
  • Active Users Widget
  • Userbar Widget
  • Latest Voting Widget
  • IP.gallery: Latest Images Widget
  • IP.gallery: Image of the day Widget

 

W zwiazku z powyższym mam kilka pytań:

 

- Czy ktoś z was spotkał się (live) z ciekawym przykładem integracji IP.Board z WP za pomocą IPBWI for WordPress? Wiem, że na stronie producenta są screeny ( http://straightvisions.com/community/gallery/category/2-ipbwi-for-wordpress-showcase/ ), ale jest ich dość mało i nie przedstawiają wszystkich widgetów. Ponadto co innego screen, a co innego samodzielne przeklikanie się.

 

- Może zamiast IPBWI for WordPress polecacie coś innego? Moje forum dyskusyjne istnieje już kilka lat, portal startuje od zera. Zależy mi na integracji użytkowników (rejestracja, logowanie), miłym dodatkiem byłby Userbar Widget (z IPBWI for WordPress) aby użytkownik miał cały czas taki sam panel niezależnie od tego czy znajduje się na portalu czy na forum.

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie portalu już wybrałem skrypt - Wordpress. Teraz tylko szukam jakiegoś rozwiązania do integracji.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.