Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nie da się edytować posta


Loneliness

Rekomendowane odpowiedzi

Problem się pojawia gdy chce edytować niektóre posty.

Przykładowy post: http://projektspark.pl/forum/index.php/topic/7396-oficjalna-reklama-projektsparkpl/

Błąd:

ABORT: PHP cpu time limit exceeded in IPSText::isUTF8() called at [/forum/apspark/sources/base/core.php:4589], in IPSText::isUTF8() called at [/forum/apspark/sources/classes/text/parser.php:1159], in classes_text_parser::parseBadWords() called at [/forum/apspark/sources/classes/text/parser.php:436], in classes_text_parser::htmlToEditor() called at [/forum/apspark/sources/classes/editor/composite.php:687], in classes_editor_composite::show() called at [/forum/cache/skin_cache/cacheid_23/skin_editors.php:62], in skin_editors_23::ajaxEditBox() called at [/forum/apspark/applications/forums/sources/classes/post/classPostForms.php:178], in classPostForms::displayAjaxEditForm() called at [/forum/apspark/applications/forums/modules_public/ajax/topics.php:1463], in public_forums_ajax_topics::editBoxShow() called at [/forum/apspark/applications/forums/modules_public/ajax/topics.php:52], ..., in ipsController::handleRequest() called at [/forum/apspark/sources/base/ipsController.php:65], in ipsController::run() called at [/forum/index.php:25]

Screen:

blad.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdź w trybie bezpiecznym.

 

2. Sprawdź na innej przeglądarce. Być może jakaś wtyczka w przeglądarce powoduje problemy.

 

3. Sprawdź na innym koncie.

 

4. Sprawdź na localhoście.

 

Jeśli pierwsze trzy niczego nie zmienią, a za 4 razem się uda, to pisz do hostingu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile i jakie masz filtry na tak zwane bad words / cenzurę?

Wygląd > Zawartość postów > Filtry słów

A co to ma do tego? -,-"

Czyli uruchom forum na swoim komputerze przy użyciu np. xamppa. Jesli będzie działać ok, to winowajcą jest hosting.

Zrobię to jutro, a o wynikach napisze w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

ABORT: PHP cpu time limit exceeded in

Po prostu za małą wartość masz ustawioną w pliku php.ini na wykonanie pojedynczego żądania od skryptu. Sprawdź ile ona wynosi na Twoim serwerze i spróbuj ją zwiększyć. Samodzielnie, o ile masz taką możliwość, lub poproś admina serwera. Ten się może, ale nie musi na to zgadzać.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ABORT: PHP cpu time limit exceeded in

Po prostu za małą wartość masz ustawioną w pliku php.ini na wykonanie pojedynczego żądania od skryptu. Sprawdź ile ona wynosi na Twoim serwerze i spróbuj ją zwiększyć. Samodzielnie, o ile masz taką możliwość, lub poproś admina serwera. Ten się może, ale nie musi na to zgadzać.

 

Możesz dokładnie wyjaśnić mi gdzie się to zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ftp Twojego serwera, plik o nazwie php.ini ( nie znajduje sie on w public_html, tylko folder czasem dwa wcześniej)

Ja mam pliki wgrane na pierwszy folder po wejściu w FTP :P

Tak mam ustawione na home.pl

Pozostaje skontaktować się z hostingiem, potem napisze czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre parametry z php.ini można zmienić przez dodanie wpisu w pliku .htaccess. Nie wiem czy w tym przypadku zadziała, ale warto spróbować, jeśli hosting nie zgodzi się na zmianę tego parametru. A jeśli nie zadziała, to zostanie zmiana hostingu lub pogodzenie się z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia.

Już tak robił mój kolega jak miał z nimi problem.

Niektóre parametry z php.ini można zmienić przez dodanie wpisu w pliku .htaccess. Nie wiem czy w tym przypadku zadziała, ale warto spróbować, jeśli hosting nie zgodzi się na zmianę tego parametru.

 

Co mam wpisać do tego .htaccess?

Edytowane przez Loneliness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.