Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Usunięty użytkownik


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

Wykonuje takie zapytanie

 

UPDATE ipb_posts SET author_id='11111',author_name='Marek' WHERE author_name='GośćMarek_*' AND author_id='0';
UPDATE ipb_topics SET starter_id='11111',starter_name='Marek' WHERE starter_name='GośćMarek_*' AND starter_id='0';
UPDATE ipb_topics SET last_poster_id='11111',last_poster_name='Marek' WHERE last_poster_name='GośćMarek_*' AND last_poster_id='0';
 
Wszystko pięknie ładnie, ale nic sie nie zmiania, zapytania wykonane pomyślnie. Tematy nadal są pisane przez GośćMarek_* a na nowy użytkownik nadal ma pusta zawartość. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to: 

Przebuduj zawartość [posty, wpisy w kalendarzu, prywatne wiadomości, ogłoszenia, sygnatury]

 

mogę wybrać przebudowę postów. Ale mam ich trochę wiec nie wiem czy włączać czy nie. 

Edytowane przez qpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

UPDATE ipb_posts SET author_id='11111',author_name='Marek' WHERE author_name='Marek' AND author_id='0';

UPDATE ipb_topics SET starter_id='11111',starter_name='Marek' WHERE starter_name='Marek' AND starter_id='0';

UPDATE ipb_topics SET last_poster_id='11111',last_poster_name='Marek' WHERE last_poster_name='Marek' AND last_poster_id='0';

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.