Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Moje myśli dotyczące IPB


pixelpuls

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Kupiłem IPB, potestowałem i chcę Wam przekazać moje przemyślenia. Podzielę je na plusy (+) oraz minusy (-). Jeżeli się nie zgadzacie proszę o komentarrz(e).

 

Plusy:

 

+ łatwość instalacji. Nawet newbie sobie poradzi. Szybkość instalatora również jest naprawdę bardo zadowalająca. 

 

dopracowany interfejs graficzny. Zarówno instalator jak i frontend/backend mają do granic dopracowany interfejs graficzny, który jest bardzo intuicyjny.

 

optymalizacja połączeń z bazą. Zauważyłem iż ilość połączeń z bazą została ograniczona do niezbędnego minimum. I bardzo dobrze bo to czyni skrypt zdatnym do uruchomienia na serwerach, które mają bardzo ograniczone zasoby/są starsze technicznie.

 

stosunek cena <=> jakość. Bardzo przemyślana cena zakupu w stosunku do jakości. Za dobry produkt się płaci - zgadzam się z tym.

 

Minus:

 

brak możliwości darmowego zdjęcia info w stopce. Może się ciut czepiam, ale moim zdaniem przy zakupie skryptu powinna być możliwość darmowego usunięcia info ze stopki.

 

To na razie tyle. Jak coś zauważę dodatkowego to dopiszę. 

 

Czekam na opinię i komentarze.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Płacisz cenę za skrypt ze stopką. Jeżeli chcesz go w 100% spersonalizować to wykup jeszcze usunięcie stopki. Po prostu nie bierz ceny licencji ze stopką jako tej głównej, a licencji + usunięcie stopki.

Edytowane przez teez

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jak to rozumiałeś? Jak kupujesz buty Adidasa to też chcesz zedrzeć trzy paski?

 

Tylko wiesz DawPi że to są linki dofollow i oni oprócz sprzedaży licencji mają inne dodatkowe korzyści za free. A tak pod kreską, naprawdę nie da się usunąć linka ze stopki prowadzącego do producenta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.