Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd po aktualizacji - reputation


merymaster

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Wczoraj kupiłem przedłużenie licencji na forum i dzisiaj zrobiłem update.

Wszystko poszło dobrze, przebudowałem co trzeba. Znalazłem jeden błąd w zakładce Reputation w widoku profilu użytkownika: http://forum.pcfoster.pl/user/27143-bobst1993/

Jak można to naprawić?

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Forum komputerowe - zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie błędy. Opis / screen mile widziany.

 

Edit: Macie poważny błąd na forum, a konkretnie styl oznaczony jako 3.2 nie nadaje się kompletnie do użytku. Ukryj ten styl, żeby ludzie nie mieli problemów i ustaw wszystkim wersję działającą. Teraz nie mogę wrócić do działającego... Jak to naprawisz to zobacz co znajduje się w tej linijce w pliku wskazanym w pierwszej linii błędu.

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, bo kolega nie potrafi zalinkować prosto do reputacji, tylko linkuje do całego profilu.

http://forum.pcfoster.pl/user/27143-bobst1993/?tab=reputation

Masz może jakiegoś hooka od pokazywania reputacji w profilu - np Reputation Profile Tab 1.2.0?

Jak tak, to go wyłącz - jeśli aktualizujesz ze starej wersji (3.2) to w nowych (3.3, 3.4) nie jest już potrzebny - jest to wbudowane.

No i standardowo - przebuduj styl.

Wygląd -> Wygląd -> Narzędzia

Narzędzie numer 3 -> Przebuduj dane głównego stylu [zaznacz wszystko]

i potem

Wygląd -> Wygląd -> Narzędzia

Narzędzie numer 1 -> Przebuduj <Wszystkie style>

Edytowane przez JamLasica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie błędy. Opis / screen mile widziany.

 

Edit: Macie poważny błąd na forum, a konkretnie styl oznaczony jako 3.2 nie nadaje się kompletnie do użytku. Ukryj ten styl, żeby ludzie nie mieli problemów i ustaw wszystkim wersję działającą. Teraz nie mogę wrócić do działającego... Jak to naprawisz to zobacz co znajduje się w tej linijce w pliku wskazanym w pierwszej linii błędu.

 

Gotowe, ukryłem go. Linia 1830:

foreach( $rows as $r )

Ach, bo kolega nie potrafi zalinkować prosto do reputacji, tylko linkuje do całego profilu.

http://forum.pcfoster.pl/user/27143-bobst1993/?tab=reputation

Masz może jakiegoś hooka od pokazywania reputacji w profilu - np Reputation Profile Tab 1.2.0?

Jak tak, to go wyłącz - jeśli aktualizujesz ze starej wersji (3.2) to w nowych (3.3, 3.4) nie jest już potrzebny - jest to wbudowane.

No i standardowo - przebuduj styl.

Wygląd -> Wygląd -> Narzędzia

Narzędzie numer 3 -> Przebuduj dane głównego stylu [zaznacz wszystko]

i potem

Wygląd -> Wygląd -> Narzędzia

Narzędzie numer 1 -> Przebuduj <Wszystkie style>

 

Zrobiłem wszystko jak napisałeś.

Forum komputerowe - zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na pewno należy przywrócić wszystkie bity do oryginalnej postaci. To znany błąd związany z kompatybilnością dodatku od reputacji na nowej wersji forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie w ACP => wygląd => wygląd => zarządzaj stylami, wybierz używany przez Was styl i wszystkie bity z czerwonymi kropkami musisz przywrócić do oryginału. Po otwarciu klikasz w prawym górnym rogu edytora na przywróć. Zanim to zrobisz zapisz sobie ich treść do plików notatnika np. gdyby się okazało, że miałeś tam jakieś ważne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.