Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Parę pytań odnośnie zakupu IPB


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zdecydowałem się zakupić licencję ipb.

 

Odnośnie tego mam pare pytań jak ją kupić?

Wbijam w ten link : https://www.invisionpower.com/pricing i jak mam to kupić? O co chodzi z tym 25 | 40 | 65 o co tam chodzi bo zbytnio nie ogarniam ipb.

Tyle co wiem to po zakupie ipb licencja jest dożywotnia Tak? Tylko po okresie 6 miesięcy nie mam u nich dostępu do downoladu i supportu. Ale nadal mogę wgrywać silnik na forum itp i nic mi nie grozi?

 

Ile kosztuje dokładnie licencja na forum?

 

Jeśli bym chciał przedłużyć licencje jaki by wyszedł tego koszt?

Edytowane przez ProSkillBongo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Ciebie interesuje zakup licencji, czyli ta strona: http://www.invisionpower.com/buy . Licencja kosztuje 175$ USD za Core + skrypt IPB. Do tego możesz sobie później dokupywać aplikacje. Licencja jest dożywotnia i możesz jej używać już na zawsze. Po 6 miesiącach wygasa support, IP.Chat do 5 osób, usługa antyspamowa, ale za 25$ możesz wydłużyć te usługi na kolejne 6 miesięcy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok jak będę kupował to nie ma sprawy.

Tylko jeszcze jedno pytanie, czy jak kupi licencje to czy mógłbym podesłać silnik znajomemu i oboje byśmy mogli korzystać legalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli dobrze rozumiem z strony https://www.invisionpower.com/buy jeżeli chciał bym sobie kupić IP.Chat na 50 osób ( rozumem że jest to ograniczenie ilość użytkowników online jednocześnie) to będę musiał co 6 miesięcy płacić po 15$? Jednak pozostałe komponenty nie mają takiej chorej licencji ...?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

IP.Chat musisz odnawiać. Inne aplikacje nie. To czy jest to chore czy nie zależy tylko od punktu siedzenia.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się z pytaniami początkującego

1. Czy IPB nie będzie przerostem formy nad treścią dla grupy ok 50 osób (w porywach 25 aktywnych)? Z wymagań to: hide (ukrywanie postów) i shoutbox.

2. Jeżeli kupię licencję i np za 2 lata stwierdzę, że warto przeskoczyć z wersji 3.4.6 (obecna) do np 4.1.1 jeżeli się ukaże, to czy muszę płacić ciągle (co 6 mc-cy) czy wystarczy że za 2 lata przedłużę licencję? 

3. Czytałem poradnik ale zapytam inaczej, czy trudne będzie dla laika przejście z php by przemoo na ipb? 

4. Są jakieś możliwości przetestowania ipb ewentualnie spróbowania przeniesienia danych z php by przemoo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak Cię stać to dlaczego nie, osobiście bym tego nie zrobił. [ale z by przemo to bym się wyniósł na phpBB3]

2. Żeby pobrać "nową wersję"/"aktualizację" i korzystać z marketu musisz mieć aktywną licencję - to, czy wcześniej miałeś czy nie miałeś nikogo nie interesuje. Kupujesz teraz (na pół roku), nie przedłużasz przez rok, po tym półtora roku postanowiasz zrobić update do 4.1.1 to przedłużasz, ściagasz i jazda.

3. Tutaj nie ma uniwersalnej odpowiedzi - jest i tak i nie. Cześć rzeczy administracyjnych jest łatwiejsza, część trudniejsza. Musisz się po prostu przestawić na IP.Board i go poznać - tak jak na początku z phpBB. Wsparcie jest, pomożemy jakby co ;)

4. Przetestować możesz wersję od IPSu (tam u nich na stronie), ale tam importu danych z php by przemoo to raczej nie można tam zrobić. Jak już postawisz własną wersję (z licencją, nie ma demo do siebie...) to z samego phpBB2 (przemo == phpBB2 + miliardy zainstalowanych dodatków) zrobisz import. Nawet dużo zielonych znaków, jakoby import tego był obsługiwany znajdziesz ;-) http://www.invisionpower.com/convert?platform=phpbb2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.