Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Spolszczenie User CP


Voldemord
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem ze spolszczeniem, mianowicie pobrałem odpowiednia paczke do mojej wersji forum ipb, zainstalowalem "members_language_pack.xml", "forums_language_pack.xml", lecz występuje problem z paczka "core_language_pack.xml" nie chce sie ona wgrac w tłumaczeniach, przez co nie mam spolszczonego panelu uzytkownika. Da sie to jakoś zainstalować ? Przez ftp też nie mogełem tego zrobić, chyba że jest taka możliwość podesłania paczki tłumaczącej tylko User Cp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Właściwie nie wiem nawet czy to wina servera czy internetu. Znajomemu robiłem forum i też nie mogłem .

 

To zrób eksperyment. Wgraj całą paczkę tłumaczenia (nie moduły) na FTP za pomocą np. Filezilli, podaj w ACP :a: Wygląd :a: Tłumaczenia właściwy path i jak tym sposobem nie zainstaluje = 100% wina serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.