Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kopia zapasowa forum


KaMaZzI
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez KaMaZzI,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posypało mi się forum (główni błędy w bazie danych) czy jest możliwe wykonanie kopii zapasowej forum?
Potrzebuję wykonać kopię zarejestrowanych użytkowników, napisanych tematów/potów.
Dostęp do AC Panelu posiadam. Proszę o pomoc jak mógłbym wykonać taką kopię oraz jak będę mógł ją wgrać na nowe forum.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopie zapasową się robi, jak forum działa. Jak się forum posypie, to już jest siódma woda po kisielu. Robisz to przez phpMyAdmin, a pliki ftp kopiujesz przez Filezillę lub innego klienta FTP. Spytaj hosting, może oni robią backupy bazy sql automatycznie...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Poszedłem pod górkę lecz wiem że mogłem rozwiązać to inaczej :)
Wyczyściłem bazę danych, usunąłem pliki z FTP.
Na forum aż takiej dużej aktywności nie było ze względu na ciągłe prace nad nim.

Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem IPB jak DawPi bądź Jurij więc raczej bym sobie z tym sam nie poradził.

Jeśli chodzi o automatyczne kopie zapasowe to była taka możliwość lecz została dezaktywowana z jakiegoś powodu.
Wielkie dzięki za zainteresowanie tematem oraz za wyrażenie chęci pomocy :)
Doceniam waszą pracę oraz zaangażowanie, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.