Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Masowa korespondencja nie działa


wizz
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez wizz,

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, "Masowa korespondencja" z jakiegoś powodu nie działa, tzn chcę rozesłać zwykły tekst bez html, mail ma trafić dokładnie do czterech wybranych grup. Ilość wiadomości na cykl sprawdzałem 10, 15 i 20 dalej jest to samo czyli po zapisaniu zmian klikam na "Rozpocznij wysyłkę" i tak sobie to "wisi" bez rezultatu jak kliknę "PRZERWIJ" to wyskakuje czas ile trwała wysyłka a w odbiorcach jest "0 members". Wersja forum to IP.Board 3.4.6, hosting to lh.pl w czym może problem? Dodam że próby wysyłki były o rożnych porach dnia i w sumie nocy. 

Edytowane przez wizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj recznie odpalić w zadaniach aby wysyłało.

Bodajże użytkownicy i Send Bulk Mail chyba opcja,nie pamietam,a nie mam dostepu teraz do żadnego forum.

Edytowane przez Prizmo

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można to jakoś cronem wywołać? Chciałem najpierw wysłać do siebie wiadomość trestowo i nie chce iść, coprawda pierwsza testowa poszła a teraz ni .... Cron by rozwiązał problem.

 

Dodam jeszcze bo mogłem być zbyt mało precyzyjny - ruch na forum mam zawsze, teraz mam 6 osob przeglądających (osób nie botów) serwer mam własny (dedyk) i zniesione limity wysyłki e-mail

Edytowane przez regit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

CRON jest oczywiście do ustawienia w zadaniach systemowych w ACP :a: System :a: Zadania systemowe :a: Members :a: :a: Send Bulk Mail - koło zębate.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W teorii powinno wystarczyć, ale pamiętam jak miałem problemy z mailingiem i przy większej ilości ludzi online.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Przepraszam że dopiero teraz, pogrzebałem i się okazało że miałem jakieś pierdoły w tym miejscu wpisane "Email Set-up" po zmianie nieco ruszyło to wysyłanie ale bez szału, jak już tutaj wspomniane było ruchu szczególnego jakiegoś na forum nie mam więc poszedłem na skróty i skorzystałem z dodatku do Joomli który rozwiązał całkowicie problem. 

 

Nie bardzo wiem czemu ma służyć taki mailing z którego nie można korzystać - wcześniej było cacy ostatnio kicha.

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.