Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Gdzie ustawia się wielkość miniaturek wgrywanych plików?


necik
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy gdzieś w ACP można ustawić wielkość  miniaturek wgrywanych zdjęć? Chodzi o to aby miniaturka była bardziej "czytelna" niż obecnie - http://i.imgur.com/KbemnJ7.png. Jeżeli można to gdzieś ustawić, to czy mozliwe jest również przebudowanie dotychczasowych miniaturek na forum?

Edytowane przez necik

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wyłączyłem i zdjęcia pokazywane są w oryginalnym rozmiarze. Przy okazji znalazłem tez opcję "Attachment image thumbnail size [width]", ale nie działa ona wstecz. Czy można jakoś przebudować dotychczas wygenerowane miniaturki? 

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Masz narzędzia przebudowy załączników. Ciekaw jestem tylko czy weźmie to ustawienie pod uwagę.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się. Jak niby miałoby to działać? Skrypt przy wgrywaniu załącznika tworzy miniaturę o określonych parametrach. Gdyby użytkownik się rozmyślił i chciał potem większą? To co ma zrobić powiększyć? Nie da rady. Wystarczy wgrać załącznik na nowo z większą miniaturką i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak radziliście, czyli przebudowałem załączniki. Poszło to całkiem sprawnie i co najważniejsze działa, teraz miniatury są znacznie większe. Nie wiem tylko czy w trakcie przebudowy zostały usunięte stare (małe) miniatury, ale dla pewności odpaliłem też "Usuwanie osieroconych załączników".

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.