Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dlaczego wyświetla mi się ftp, zamiast instalatora ipb na stronie?


Paulina
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez insp,

Rekomendowane odpowiedzi

Na przyszłość dopisuj Options -Indexes do  .htaccess, bo jego brak pozostawia wiele do życzenia. Jeśli chcesz, abym zabrzmiał wystarczająco przekonująco to zobacz to: http://niebezpiecznik.pl/post/kupiles-papierosa-przez-internet-na-e-dym-pl-zmien-haslo/.

Edytowane przez xSkyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość dopisuj Options -Indexes do  .htaccess, bo jego brak pozostawia wiele do życzenia. Jeśli chcesz, abym zabrzmiał wystarczająco przekonująco to zobacz to: http://niebezpiecznik.pl/post/kupiles-papierosa-przez-internet-na-e-dym-pl-zmien-haslo/.

Do jakich katalogów należy to wpisać? jestem zielona w tych sprawach :)  chociaż coś mi się udało teraz jak wchodzę pisze:

Index of/

  • upload/ 

Po kliknięciu w upload przekierowuje mnie dopiero na forum.. a chciałabym żeby od razu wchodziło na forum a nie klikać  :kez_12:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest parę możliwości, nie masz pliku index.php (który domyślnie w paczce się znajduje), może też być źle skonfigurowany serwer który jako domyślnie szuka pliku index.html.

 

W którym katalogu forum (tam gdzie conf_global.dist.php) jest plik index.php?

conf_global.dist.php i index.php  są razem w upload.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To wyślij zawartość folderu upload/ na ftp a nie ten folder. To takie proste, że się boję co dalej będzie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyślij zawartość folderu upload/ na ftp a nie ten folder. To takie proste, że się boję co dalej będzie.

Zrobiłam tak i strona się wcale nie wyświetla..

Wiesz każdy się kiedyś musi nauczyć :)

Edytowane przez Paulina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głównym katalogu forum, do którego odwołuje się adres strony, muszą się znajdować pliki z folderu upload, przykładowo:

/jakas.strona/public_html/index.php

a nie

/jakas.strona/public_html/upload/index.php

Tak masz?

Działało 5 sekund, później zniknął styl i wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli forum już się wyświetla? Spróbuj wyłączyć minify.

Wyświetliło sięna 5 s. i znikło tło style i wszystko

 

Wyłączyłam i znowu to samo..

 


Jurij: Na przyszłość edytuj poprzedni post, zamiast pisać następny po kilku minutach. Połączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.