Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Próba logowania do ACP = Driver Error


Chuchma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam problem z zalogowaniem tylko do ACP.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Treść z pliku: sql_error_latest.cgi

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Date: Sun, 01 Nov 2015 20:29:13 +0000
Error: 2013 - Lost connection to MySQL server during query
IP Address: 178.159.171.11 - /admin/index.php?adsess=fe24fb0090a519dbd81722b61c08de98&old_
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mySQL query error: INSERT INTO cache_store (`cs_array`,`cs_key`,`cs_value`,`cs_updated`,`cs_rebuild`) VALUES(1,'ipsNewsData','a:3:{s:4:\"news\";b:0;s:6:\"vcheck\";b:0;s:4:\"time\";i:1446409753;}',1446409753,0) ON DUPLICATE KEY UPDATE cs_array=VALUES(cs_array),cs_key=VALUES(cs_key),cs_value=VALUES(cs_value),cs_updated=VALUES(cs_updated),cs_rebuild=VALUES(cs_rebuild)
.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
| File | Function | Line No. |
|----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
| admin/sources/base/ipsRegistry.php | [db_main_mysql].replace | 3256 |
'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
| admin/sources/base/ipsRegistry.php | [ips_CacheRegistry].cacheSet | 3445 |
'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
| admin/applications/core/modules_admin/mycp/dashboard.php | [ips_CacheRegistry].setCache | 170 |
'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
| admin/sources/base/ipsController.php | [admin_core_mycp_dashboard].doExecute | 306 |
'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Błąd serwera:

Error: 2013 - Lost connection to MySQL server during query

 

Mógłbyś mi napisać coś więcej ? Dokładniej jak to zgłosić do BOKu hostingu.

Ponieważ wysłałem już jeden email i opisałem problem, a także wkleilem ten Error.

Odpisali mi tylko: "Serwer MySQL pracuje cały czas prawidłowo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc zapytałem czy jest możliwa zmiana j/w ale otrzymałem odpowiedź:

 

Proponowana zmiana niczego nie poprawi.
Takie zgadywanie naprawdę nie ma tutaj sensu.
Proszę skontaktować się z webmasterem witryny lub twórcą oprogramowania w celu zdebugowania problemu.

 

Czy ma ktoś jakieś pomysły ?

Bo jak na forum:

26 Napisanych postów
32 Wszystkich użytkowników

I takie problemy to co będzie potem ? Czy to wina coś w bazie jest nie tak czy od hostingu mysql nawala. Problem jest tylko z forum IP.Board bo mam również postawione 3 wordpress'y ale tam wszystko bez problemu działa. Czy prze-instalować forum (+ baza - jedynie bym może użytkowników zostawił?).

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.