Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

brak spolszczenia czy błąd w 4.1.2


andrzejm

Rekomendowane odpowiedzi

Wasz "twór" też nie jest lepszy,

{!#[?:%s skomentowało]} %s 
<word key="notification__new_mention" js="0">%s wspomniał cię w %s: %s</word>
<word key="downloads" js="0">Pobrań</word>

Widać, tej frazy nie robiłem ja

:D Każdy z Was ma wątpliwej jakośći produkt, z tym, że tylko tutaj słychać utyskiwanie na konkrencję. I tak każdy musi dokładnie przejrzeć i poprawić błędy bo żaden z Was nie zrobił do tej pory dokładnego i poprawnego w składni tłumaczenia.
 

No takie rzeczy ciężko wyłapać jak się nie testuje na żywym organizmie

może Warto to zmienić ? :) Tak, wiem IPS4 to samo zuo a 3.8.x to cud miód i malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz "twór" też nie jest lepszy,

{!#[?:%s skomentowało]} %s 
<word key="notification__new_mention" js="0">%s wspomniał cię w %s: %s</word>
<word key="downloads" js="0">Pobrań</word>

Widać, tej frazy nie robiłem ja

:D Każdy z Was ma wątpliwej jakośći produkt, z tym, że tylko tutaj słychać utyskiwanie na konkrencję. I tak każdy musi dokładnie przejrzeć i poprawić błędy bo żaden z Was nie zrobił do tej pory dokładnego i poprawnego w składni tłumaczenia.

 

No takie rzeczy ciężko wyłapać jak się nie testuje na żywym organizmie

może Warto to zmienić ? :) Tak, wiem IPS4 to samo zuo a 3.8.x to cud miód i malina.

 

Dziękuje za cytowanie prywatnej korespondencji. Jak już pisałem gdzieś wcześniej, nie bierzemy za to pieniędzy, wprost przeciwnie, poświęcamy swój wolny czas żeby pracować przy spolszczeniu. Część fraz zmieniła się znacznie od czasów pierwszych wersji, nie wszystko zdążyliśmy poprawić, prosimy o wybaczenie. Nie mamy możliwości pełnego przetestowania tych kilku tysięcy fraz, bo nie mamy takiego zaplecza testowego. Dlatego liczymy głównie na zgłoszenia błędów od użytkowników, którzy mają rozbudowane fora i przeprowadzają na nich różnorakie akcje.

Co do frazy <word key="downloads" js="0">Pobrań</word> to już pisałem Ci, że to błąd samego IPS 4 i nie mamy na to wpływu, o czym zapomniałeś już wspomnieć. Reszta zgłaszanych błędów jest poprawiana na bieżąco. Zapraszamy do pomocy przy tworzeniu spolszczenia, będziesz miał bezpośredni wpływ na jego ostateczny kształt.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na forum kilka miejsc mam nieprzetłumaczonych. Czy to niepełne spolszczenie, czy też może coś innego?

 

C6DXBM1.png

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.