Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPS 4 na sklep?


Misztella
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Misztella,

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Ty to w ogóle masz dziwne pojęcie o naszym forum. Myślisz, że jestem tylko tutaj ja - co chwilę wiadomości PW o pomoc, setki tematów (to mi akurat nie przeszkadza, a się podoba).

Jedno tylko mi nie pasuje - Ty te fora robisz dla siebie czy dla kogoś? Daj ich adresy w profilu, bo tak naprawdę łatwiej się pomaga.

I o pomoc zwracaj się nie do konkretnej osoby, a do społeczności, bo to forum jest dla ludzi z pasją, a nie moim prywatnym folwarkiem (no może trochę ;) ).

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to w ogóle masz dziwne pojęcie o naszym forum. Myślisz, że jestem tylko tutaj ja - co chwilę wiadomości PW o pomoc, setki tematów (to mi akurat nie przeszkadza, a się podoba).

Jedno tylko mi nie pasuje - Ty te fora robisz dla siebie czy dla kogoś? Daj ich adresy w profilu, bo tak naprawdę łatwiej się pomaga.

I o pomoc zwracaj się nie do konkretnej osoby, a do społeczności, bo to forum jest dla ludzi z pasją, a nie moim prywatnym folwarkiem (no może trochę ;) ).

Ty najczęściej mi pomagasz. Fakt, wykazałem brak szacunku do społeczności. 

 

Te 2 fora robiłem dla ludzi, jedno długo (po tej 2 letniej przerwie) z tydzień może dwa, natomiast to drugie już np. w 2 godziny. 

Cieszę się, że się tu zarejestrowałem bo widzę postęp po prostu, dodatkowo zrobiłem swoją własną stronę można powiedzieć firmową.

Teraz biorę się za sklep.

 

A i na razie nie mam jakiego linku Ci podesłać bo projekty skończyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz biorę się za sklep.

Stawiasz fora, więc zapewne wiesz jak funkcjonują również takie fora z pomocą. Ktoś kiedyś przyjdzie kto też będzie chciał stawiać sklep, forum i będzie szukał odpowiedzi na te same pytania które Ty zadałeś. Dlatego też i mnie nie wysyłaj PW z pytaniami i prośbami o pomoc "na skype albo na pw" bo to nieładnie względem innych i nigdy na takie prośby nie odpowiadam. Nie zwykłem odbierać "chleba" swoim mądrzejszym kolegom tu obecnym, którzy za fachową i dedykowaną pomoc, po prostu sobie liczą, co jest zrozumiałe. Dam Ci przykład: zamówiłem ostatnio u Dawpiego dodatek dedykowany dla mojego forum, zapłaciłem, dodatek został wykonany szybko i działa doskonale. Bez żadnej targowicy, cmokania i miauczenia. Możesz Dawida zapytać. Domyślam się, że swoje projekty dla ludzi, wykonujesz odpłatnie. Uznaj więc zasadę "chcesz zarobić, daj zarobić innym". Mowa tu o pieniądzach które się przelewa na konto a nie o doładowaniu komórki :) W kwestiach sklepu akurat to pisałem ostatnio dosyć obszernie, z czym to się wiąże. Z SSL, z bramkami płatności. Z wydatkami.

 

Pozdrawiam,

Sem

Edytowane przez semenedar
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.