Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd 500 podczas aktualizacji do 3.4.9


necik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Podczas aktualizacji z 3.4.8 do 3.4.9 na ostatnim etapie (nr 14, adres: admin/upgrade/index.php?app=upgrade&s=8b467bcff34ec5bb5d48e7ac7daf1461&section=upgrade&do=caches&previous=members) mam błąd 500 i nie mam pomysłu jak sobie z tym poradzić. Administrator serwa zwiększył limity, ale nadal nie mogę przeprowadzić aktualizacji do końca. Co dziwne po nieudanej aktualizacji w ACP mam informację, że forum działa na najnowszej wersji 3.4.9, ale nie wiem czy to prawda, bo przecież instalator nie działał do końca.

 

Co radzicie w takiej sytuacji zrobić? Może skrypt forum zapisuje gdzieś szczegółowe błędy podczas aktualizacji?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zapisuje tylko na FTP w katalogu cache/, ale na ile one będą dokładne to nie wiem.

Ja bym zostawił. Tzn. zostawił aktualizator, a przebudował wszystko w ACP.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W logach o których wspomniałeś jest tylko informacja typu:

 

Tue, 05 Jan 2016 20:21:27 +0000
/admin/upgrade/index.php?app=upgrade&s=8b467bcff34ec5bb5d48e7ac7daf1461&section=upgrade&do=caches&previous=members

 

Pisałem w tej sprawie do supportu, ale dostałem odpowiedź, że mają jakiś problem z połączeniem (dziwne, u mnie działa). Wyłączyłem cloudflare (to też zasugerowali), ale nie pomogło. Przed chwilą napisałem ponownie, może tym razem coś zrobią.

 

Nie wiem czy ta aktualizacja do 3.4.9 u mnie działa, ale po jej przeprowadzeniu popsuły się uprawnienia moderatorów.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jakie uprawnienia? U mnie nic takiego się nie działo.

 

Forum wyłączyłeś na czas aktualizacji?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby posiadające uprawnienia do moderacji w wybranych działach nie mogą tam teraz moderować. W sumie mogę to ponownie ustawić, ale niepokoi mnie ta niedokończona aktualizacja.

 

Nie wyłączyłem forum na czas aktualizacji. Może to był właśnie błąd, bo przed chwilą aktualizowałem inne forum (sporo mniejsze) i tam wspomnianego problemu nie było (forum wyłączyłem na czas aktualizacji).

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co radzicie w takiej sytuacji zrobić?

 

Jak coś idzie nie tak - przywrócić backup FTP / SQL i zacząć od nowa. Jak nadal te same błędy - poprosić IPS o pomoc. Ja nie uznaję, że podczas aktualizacji może coś pójść nie tak i potem bawić się w naprawianie szkód. Ma działać i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.