Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Czas online - źle nalicza czas spedzony na forum "bug"?


EgZeKutoR
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem z apką czasu online mianowicie źle go zlicza.... Osoby, które rejestrują sie na forum przykladowo 1.01.2015 o godzinie 15:00 i spedzają na forum 2 godziny to o godzinie 17:00 tego samego dnia mają czasu online spedzonego na forum powiedzmy 6-7 godzin, czasami Mniej czasami nawet wiecej... spotkał się już ktos z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś modyfikacja? Może po prostu się nie wylogowywują albo zostawiaja przeglądarkę na odświeżaniu automatycznym... Różne przypadki bywają :)

Tak modyfikacja "Total time spent online", ale nie zrozumialeś do końca pytania. nie chodzi o to, że im nalicza ogólem nawet jak ich nie ma tylko o to, że w przeciągu 2 godzin od założenia konta na forum mają juz po 7 godzin spędzonego czasu online....

 

 

Widziałem już taki problem na jednym z for, hook naliczał bardzo duże ilości czasu. 

Sprawdzić możesz samemu, czy nalicza Ci prawidło, czy nie. 

Spróbuj może przeinstalować jeszcze raz. 

Mi również nalicza więcej niż powinno. przeinstaluje i napisze potem czy pomogło.

 

 

Pomijając błąd - po co Ci taka modyfikacja na forum? :icon_surprised:

Użytkownicy ( często mający po 10-14 lat) chcą tej modyfikacji, a więc, by nie płakali takowa na forum się znajduje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.