Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z wyświetlaniem i wejściem w wiadomość.


Mucek

Rekomendowane odpowiedzi

login: FairGame-CS
hasło: q12mati

 

To znaczy że wgrałem forum na nowo i cała bazę MySQL dlatego że miałem jakiegoś syfa a działało to tak ze np wpisałeś w Google przypuśćmy dam link: https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=bBToVrakKoKc-wbd65GwDQ#q=dragon+ball+super+fair to zamiast przekierować na moja stronę to przenosiło na jakieś gówno czyli:

http://filestore321.com/download.php?id=1838a21b
Edytowane przez mucek181
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to by znaczyło że Userzy którzy mają pustą skrzynkę i dostaną nową wiadomość od tego kto będzie mógł ją wysłać, to ją zobaczą. Gorzej z tymi którzy w skrzynkach mają wiadomości, bo w tych na pewno są krzaki. Dlatego wszyscy starzy Userzy nie widzą skrzynki. Miałem kiedyś taki problem z jednym Userem, który dostał wiadomość i ta jedna wiadomość się wykrzaczyła. Ten user, "widział" skrzynkę w identyczny sposób. Usunąłem felerną wiadomość za pomocą PM Viever z poziomu ACP (krzaki były w tytule) i problem ustąpił. Więc tutaj jest bardzo daleko od voila.

 

Pozdrawiam,

Sem.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Widocznie miałeś zły zrzut bazy lub go nieumiejętnie zgrałeś. Tyle można powiedzieć po tych informacjach.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie kombinowałem a najlepiej to opisze mój sposób wgrania tego wszystkiego:

 

1. Przed usunięciem wszystkich plików zrobiłem kopie zapasową wszystkiego,

2. Następnie pobrałem bazę mysql

3. Usunąłem wszystkie bazy wraz z plikami na FTP,

4. Utworzyłem nowa bazę mysql

5. Wrzuciłem nowa czysta instalkę na FTP i połączyłem z nowa baza mysql

6. Gdy całość się zainstalował to wiadomo było puste forum bez postów użytkowników itd.

7. Wtedy przeszedłem do bazy mysql i wgrałem pobraną wcześniej bazę mysql

8. Wiadomo wyskoczył komunikat dokładnie nie pamiętam ale u góry z lewej strony był napis error i coś pod nim :D wiec wykonałem upgradeFinish

9. Forum zaczęło śmigać :) i zacząłem wgrywać spolszczenia

10. I tak od tamtej pory brak polskich znaków w starych postach i wiadomościach PW.

 

Co do tych tabel w SQL to nie usuwałem bo za bardzo nie wiedziałem jak ale wiem ze trzeba je usunąć wiem ze trzeba wykonać zapytanie SQL tylko mi wyskakiwał jakiś błąd i nie chciało się to zrobić lub ja coś źle robiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobiłem to ręcznie :D czyli wszedłem w bazę mysql i wyczyściłem to co podałeś ale nadal są problemy z powiadomieniami z PW myślę ze sobie poradziłem :D

  • message_posts
  • message_topics
  • message_topic_user_map

A może jak przywrócę PL znaki to będzie ok? jak to można zrobić aby w starych postach przywrócić ó, ł, ś, ć, ą, ę, itd. bo mam takie coś � i to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.