Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pozycjonowanie forum


amor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Założyłem nowe forum na skrypcie IP.Board 3.4.8

 

Czy takie forum  potrzebuje konfiguracji i optymalizacji  pod kontem seo. Zainstalowania dodatków które pomogą w pozycjonowaniu forum ?

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wypełniłeś zalecenia SEO z ACP, to pozostaje tylko rozwijać forum wypełniając je wartościowymi unikalnymi treściami. I czekać.

 

 

Jest to moje pierwsze forum :) czyli wystarczy zrobic to co jets napisan w tym poście: http://forum.invisionize.pl/topic/46505-o-co-chodzi-z-tym-seo/

 

Nic więcej? czytałem też o gdzieś o wgrywanie mapy strony xml?

 

 

Forum zacząłem juz powoli wypełnić treścią. Miałem te forum prowadzić w spólnikiem który sie wycofał a umowa z firmą SEO jest podpisana na mnie. Teraz mam stresa ponieważ co miesiąc na link building jest przeznaczone 3 tyś zł co miesiąc. Do tego dochodzą inne koszta które miałem dzielić w spólnikiem. Zaczynam sie martwic czy osiągnę te 150-200 tyś wejść miesięcznie po 6 miesiącach bo na tyle mam umowę z firmą.  Jest to forum erotyczne...

Edytowane przez amor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlenia pewnie będą, jeśli firma jest dobra. Tylko co z tego, skoro nikt na forum nie zostanie, bo będzie ono świeciło pustkami, a po zakończeniu umowy liczba wyświetleń spadnie znowu do 50?

 

Przecież na forum są dodane tematy , odpowiedzi z rożnych kont. pustkami świecić nie będzie bo za 3 miesiące będzie już zapełnione. 

 

Ogólnie mi chodzi o optymalizacje itd.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czy takie forum  potrzebuje konfiguracji i optymalizacji  pod kontem seo. Zainstalowania dodatków które pomogą w pozycjonowaniu forum ?

Nie potrzebuje.

 

Potrzebuje unikatowej zawartości i osób które będą chciały:

  • ją dodawać,
  • z niej korzystać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy takie forum  potrzebuje konfiguracji i optymalizacji  pod kontem seo. Zainstalowania dodatków które pomogą w pozycjonowaniu forum ?

Nie potrzebuje.

 

Potrzebuje unikatowej zawartości i osób które będą chciały:

  • ją dodawać,
  • z niej korzystać.

 

 

 

Ja na  forum nic nie robiłem. Nawet nie mam wpisanego title meta keyword itd. Zaś moderator Juri pisał coś o  SEO z ACP.

Na forum PIO wyczytałem że trzeba zoptymalizować - wtyczka SEO, ręcznie pod każdy nagłówek H1 podforum dodać opis 200-300 znaków, nasycone słowami kluczowymi(naturalnie) itd

 

Ale nie ma żadnych konkretów o jaką wtyczkę chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co radzi ta firma od SEO? Przecież oni powinni dać konkretne wytyczne co im nie pasuje na forum. O ile w ogóle.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co radzi ta firma od SEO? Przecież oni powinni dać konkretne wytyczne co im nie pasuje na forum. O ile w ogóle.

 

 

Firma która ma robić link building powiedziała mi że optymalizacje sie robi później. Na forum PIO napisali że to tak jak by do rosołu ugotować całego kurczaka i później go wypatroszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum PIO ...

Może poszukaj tam Killbilla i jego zapytaj :D

Też kiedyś stawiał forum ero.

 

 

Hej 

 

działam juz na PIO ale sa jakieś podpowiedzi tylko nie do końca jasne. Tylko podpowiedzi typu zainstaluj wtyczkę Seo. 

 

Nie ma takiego użytkownika Killbill lub Killbil

Edytowane przez amor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.