Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak ustawić bazy danych do konwerterowania (krzaczki)


Damianexo
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Damianexo,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Swego czasu konwerterowałem z IPB do IPB- łączyłem dwie bazy danych, wszystko ogarniam w tej kwestii. Teraz chciałem oczyścić ze śmieci, bazę danych przegrywając to na świeżą (używając do tego konwertera). Sprawa wygląda tak, że czytałem tu poniektóre tematy- ustawiałem jakieś kodowania, DawPi pisał, aby obie bazy były w tym samym formacie, no ale..

 

Sprawa wygląda tak. Jak już walnę konwerta- to na świeżym forum mam: nazwy kategorii, działów z krzaczkami. Później, gdy walę posty- one również. Jak temu zaradzić? Co musiałbym wykonać, aby po konwersji zdania (tak, w języku polskim) były wolne od roślin?

 

Zdrówka.

Edytowane przez dsliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz chciałem oczyścić ze śmieci, bazę danych przegrywając to na świeżą (używając do tego konwertera).

 

Można wiedzieć po co? Bazę się sprząta narzędziami dostępnymi w panelu moderatora, administratora, pma. Przywróć backup i problem rozwiązany :)

 

Bo jak rozumiem, po tej operacji:

 

 

Swego czasu konwerterowałem z IPB do IPB- łączyłem dwie bazy danych, wszystko ogarniam w tej kwestii.

 

Wszystko było ok, skoro wszystko ogarniasz w tej kwestii? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Dokładnie, wszystko było jak należy.

 

Oczyszczałem w sensie- za dużo było tych tabelek w bazie danych, plików śmieci itd- to w końcu 4 lata zbieraniny wszystkiego- wsio.

 

Przeprowadzałem już konwert z IPB do IPB swego czasu na innym forum- te kwestię rozumiem (co i jak). Nie rozumiem jednak tego dlaczego teraz wywala mi krzaczki. Nie miałem z tym nigdy problemu.

 

Temat można zamknąć, postanowiłem nie rozwiewać tematu- człowiek uczy się na błędach, jeden popełniłem- tyle :D nie będę już majstrował więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.