Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Reklamy tylko na wybranym forum - szukam modyfikacji


necik
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Macsch15,

Rekomendowane odpowiedzi

W aCP jest funkcja dodawania reklam, ale jeżeli przykładowo dodam taka reklamę i wskażę lokalizację "Tuż pod nagłówkiem strony", to reklama będzie wyświetlana na całym forum. Czy istnieje jakiś sposób aby określić na którym forum ma wyświetlać się reklama (np. tylko w dziale Procesory)?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz to zrobić z pomocą "Określ swoją lokalizację" w ustawieniach reklamy i dodać swoją lokalizację (podobnie jak tutaj http://forum.invisionize.pl/topic/48580-jak-to-zrobi%C4%87-dwa-banery-zaraz-za-logo-forum/)tylko objąć cały klucz w instrukcję warunkową:

{{if \IPS\Request::i()->module == 'forums' && \IPS\Request::i()->id == 1515}}
    {advertisement="klucz_reklamy"}
{{endif}}

* Gdzie 1515 tam ID forum w którym ma się reklama wyświetlać.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy za pomocą instrukcji warunkkowej można zrobić coś w odwrotnego, w sensie ustalić na którym id reklama ma nie wyświetlać się (na pozostałych będzie wyświetlana)?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

DawPi, czy mógłbyś podać mi pełny kod na niewyświetlanie reklamy na forum o id 14, 137, 15? Jak próbuję (poniżej), to nie działa.

{{if \IPS\Request::i()->module == 'forums' && ! in_array( \IPS\Request::i()->id, array( 14, 137, 15 ) )
{advertisement="sklep_partnerski_info"}<br><br>
{{endif}}

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • insp odblokował(a) ten temat

Mam taki kod na niewyświetlanie reklamy na forum o wybranym ID:

 

{{if \IPS\Request::i()->module == 'forums' && ! in_array( \IPS\Request::i()->id, array( 217, 22, 82, 234, 67  ) )}}
<div class='ipsType_richText ipsType_normal'>
  {advertisement="internet"}
  </div><br><br>
{{endif}}

W jaki sposób przerobić go aby reklama była wyświetlana tylko na forum o podanym ID? Czyli jak wyłączyć negację?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Usunąć wykrzyknik:

{{if \IPS\Request::i()->module == 'forums' && in_array( \IPS\Request::i()->id, array( 217, 22, 82, 234, 67  ) )}}

 

  • Dziękuję 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.