Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Shoutbox 1.1.1 - jak przenieść na dół forum?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy gdzieś znajdę jakąś instrukcję dzięki której będę mógł przenieść shoutbox na dół forum?

PS. W jaki sposób mogę wykonać spolszczenie SB?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hej,

pierwsza prośba - o pisanie w odpowiednich działach jeśli dotyczy to aplikacji z IPS. ;)

druga - zwracanie uwagi na wersje, to sb 1.1.0 - poprawiam tytuł. ;)

Przeniesienie na dół -> zainstaluj dodatek z lokalizacji: admin/applications_addon/other/shoutbox/xml/hooks/global_shoutbox_bottom.xml który jak widać znajduje się w paczce z aplikacją.

Spolszczenie: http://forum.invisionize.pl/index.php?app=downloads&showfile=152

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przeniesienie na dół -> zainstaluj dodatek z lokalizacji: admin/applications_addon/other/shoutbox/xml/hooks/global_shoutbox_bottom.xml który jak widać znajduje się w paczce z aplikacją.

W podanej lokalizacji jest tylko plik active_users.xml oraz global_shoutbox.xml ;)

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No dokładnie, jaka wersja?

W 1.1.0 odbywa się to za pomocą wgrania hooka, w 1.1.1 ustawia się to w ACP.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem, ale zrobił bym tak.

Otwórz plik global_shoutbox (zrób kopię zapasową tego pliku), znajdujący się w podanej ścieżce.

shoutbox_1_1_1\upload\admin\applications_addon\other\shoutbox\xml\hooks

Znajdź:

<hook_data><![CDATA[a:6:{s:15:"classToOverload";s:0:"";s:9:"skinGroup";s:11:"skin_global";s:12:"skinFunction";s:14:"globalTemplate";s:4:"type";s:2:"if";s:2:"id";s:15:"mainpageContent";s:8:"position";s:11:"pre.startif";}]]></hook_data>

Zmień na:

<hook_data><![CDATA[a:6:{s:15:"classToOverload";s:0:"";s:9:"skinGroup";s:11:"skin_global";s:12:"skinFunction";s:14:"globalTemplate";s:4:"type";s:2:"if";s:2:"id";s:15:"mainpageContent";s:8:"position";s:10:"post.endif";}]]></hook_data>

(Mam nadzieję, że się nie pomyliłem. Dlatego napisałem, aby zrobić kopię zapasową pliku jak by coś nie wyszło...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

mam Wersja IP.Shoutbox 1.1.2. I teraz mam problemik, bo chce sobie ustawić go na dole... wiem ,że trzeba to zrobić tak jak wyżej na obrazku, i tak dałem ale wtedy shoutbox nie pojawia się w żadnym miejscu. Jak daje na gore lub z boku to jest... Do tego nic nie kombinowałem z templatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To nie jest Twój temat, na przyszłość napisz nowy. Dziękuję.

Wgraj ponownie to rozszerzenie:

  • admin/applications_addon/other/shoutbox/xml/hooks/global_shoutbox.xml

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.