Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pisanie postów w kolorze grupy


Problemik

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ranga ma ustawiony kolor, przykładowo #fff to czy jest możliwość by automatycznie każdy jej post zaczynał się od pisania w tym kolorze?

By nie musiała specjalnie wybierać, czasami z telefonu to jest uciążliwe, a tak byłoby bardziej widać posty administracji.

 

Istnieje na to hook czy można to ręcznie ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ranga, a grupa. Nie ma takiej opcji, z resztą to trochę głupie, żeby wszystkie Twoje posty były pisane np. czerwoną czcionką. Czerwonym kolorem powinno się zaznaczać jedynie jakieś uwagi do innych użytkowników czy korekty w postach. Jak chcesz wyróżnić swoje posty administratora np. to możesz zaktualizować forum do wersji 4.X i wtedy będziesz mógł je wyróżniać tak jak to czyni np. DawPi na tym forum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jurij napisał:

Nie ranga, a grupa. Nie ma takiej opcji, z resztą to trochę głupie, żeby wszystkie Twoje posty były pisane np. czerwoną czcionką. Czerwonym kolorem powinno się zaznaczać jedynie jakieś uwagi do innych użytkowników czy korekty w postach. Jak chcesz wyróżnić swoje posty administratora np. to możesz zaktualizować forum do wersji 4.X i wtedy będziesz mógł je wyróżniać tak jak to czyni np. DawPi na tym forum :) 

Znaczy chodziło mi od początku o grupę, zapomniałem, że ranga to się z tytułem użytkownika bardziej kojarzy :)

Nie ja mam takie zachcianki ale osoba dla której jest forum, ja tego nigdzie nie widziałem więc dlatego chciałem spytać czy mam rację i raczej ciężko z tym będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zobacz jak to na IPS4 wygląda. :)

A jak bardzo chcesz to na IP.Board 3.x to mam na sprzedaż takie coś jak w załączniku. Koszt 45zł netto. Odezwij się na PW po szczegóły.

screen_0.png

screen_1.png

screen_2.png

screen_3.png

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki DawPi za chęci ale obecnie zleceniodawca się rozmyślił. Z ips to jest tak, że nie jest jeszcze wystarczająco stabilny, brakuje opcji by login i nazwa wyświetlana były osobne tak jak to było w ipb, chyba, że jest jakiś hook na to. Oraz co najgorsze to sporo rzeczy nie działa na ips poprawnie, jak np. Time Online.

Edytowane przez DawPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

I to są główne powody, że nie przechodzicie na IPS4?

Dwóch loginów nie będzie - IPS to zmienił w IPS4, więc wątpię.

TimeOnline - jak coś nie działa to się zgłasza autorowi co.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.