Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przeniesienie forum z subdomeny na domenę


tina45

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym zapytać, czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak przenieść forum z subdomeny na domenę, na tym samym serwerze?

Adresu url nie mogę zmienić, zanim nie usunę poprzedniej instalacji, a mam na niej przekonwertowane forum z mybb.

Nie chcialabym stracić tego, co do tej pory zrobiłam. 

Nazwy na FTP nie mogę podmienić, nie idzie .Całego katalogu z forum pod domenę też nie mogę przenieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, aXen napisał:

To co ty chcesz zrobić? :icon_surprised:

Chcę przenieść już przekonwertowane forum z mybb na IPS z subdomeny, na której się znajduje, na domenę, na której dotychczas funkcjonowało forum na skrypcie mybb.

Chcę to zrobić tak, aby niczego w kosmos nie wysłać.Obie domeny są na tym samym serwerze. Muszę podać nowy adres URL do licencji, ale nie zrobię tego, dopóki nie skasuję instalacji na subdomenie i nie wiem jak to wszystko ugryźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aXen napisał:

Przenieś do innego katalogu całe forum.

Ale nie rozumiem tego:

Dlaczego?

No też nie wiem dlaczego- tak byłoby najprościej. Całego procesu próbowałam dokonać z panelu klienta hostingu. Pojawia się info, że katalog nie może zostać przeniesiony.Pomyślałam, że może problemem jest licencja IPS, którą aby przenieść pod inny url to trzeba najpierw skasować instalację. Ale jeżeli tak nie jest, to skontaktuję się z hostingiem, może u  nich jaki feler, czy co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tina45 napisał:

Pomyślałam, że może problemem jest licencja IPS, którą aby przenieść pod inny url to trzeba najpierw skasować instalację.

To nie jest to.

 

Spróbuj nie przenosić katalogu ale tylko jego zawartość.

Edytowane przez aXen

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.