Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Widget - Użytkownicy


shave88

Rekomendowane odpowiedzi

"Zarządzaj blokami" (ta strzałka po lewej stronie Twojego Forum) > szukasz na stronie głownej (nie w menu wybierania bloków)"Who Was Online" lub "Kto był online" (zależy czy masz przetłumaczone) > Edytuj > w "Show Online users for how many hours ago?" zmieniasz wartość ze swojej, na taką jaką chcesz mieć, czyli np. 48.  

 

/edit

 

Jeśli Twoje Forum to Forum podane w profilu, to widzę, że nie macie odpowiedniej wtyczki. Pobierz ją: https://invisioncommunity.com/files/file/7328-who-was-online/, przeciagnij ją w interesujące Cię miejsce na Forum, i następnie kieruj się tym co napisałem. 

Edytowane przez KaMILLOO
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KaMILLOO napisał:

"Zarządzaj blokami" (ta strzałka po lewej stronie Twojego Forum) > szukasz na stronie głownej (nie w menu wybierania bloków)"Who Was Online" lub "Kto był online" (zależy czy masz przetłumaczone) > Edytuj > w "Show Online users for how many hours ago?" zmieniasz wartość ze swojej, na taką jaką chcesz mieć, czyli np. 48.  

 

/edit

 

Jeśli Twoje Forum to Forum podane w profilu, to widzę, że nie macie odpowiedniej wtyczki. Pobierz ją: https://invisioncommunity.com/files/file/7328-who-was-online/, przeciagnij ją w interesujące Cię miejsce na Forum, i następnie kieruj się tym co napisałem. 

 

Super wlasnie o takie cos mi chodzilo :) tak to moje forum. Powiedz mi wiesz moze jak przetlumaczyc ta modyfikacje? Czy jest taka opcja gdzies ?

 

Głównie o to chodzi:

 

Cytuj

Who Was Online

49 Users were Online in the Last 48 Hours Most members ever online in 48 hour was 49, last accomplished on 6 minut temu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz Notepad ++, następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na wtyczkę (plik XML), którą masz zapisaną na pulpicie i "Otwórz za pomocą Notepad ++". Powinieneś sobie poradzić, jeśli nie, to napisz - przetłumaczę :) 

Edytowane przez KaMILLOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KaMILLOO napisał:

Pobierz Notepad ++, następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na wtyczkę (plik XML), którą masz zapisaną na pulpicie i "Otwórz za pomocą Notepad ++". Powinieneś sobie poradzić, jeśli nie, to napisz - przetłumaczę :) 

 

A ktorej linijce kodu trzeba tych zmian dokonac ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy otwartym dokumencie XML w N++ naciśnij Ctrl + F i wpisz słowo <lang> . Podświetli Ci się. Linijki to od 153-154. Tam znajdują się słowa, które Cię interesują. Dokładnych linijek nie moge Ci podać - bo dokładnie nie będzie tam podane, sam będziesz widział ;) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.