Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak dodać bity do stylu IPB 3.4?


Viper2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pragnę zauważyć że jestem nowym użytkownikiem ipb dlatego proszę o zrozumienie. Mój problem polega na tym, że otrzymałem aplikacje, według instrukcji ją dodałem jednak mam też dodać "bity do stylu" i w tym folderze znajdują się pliki z nazwą aplikacji i dopiskiem, np. "roleplay_admin_searchchar", "adminTabs", "ajax_show" - wszystko html. Ogólnie jest sporo tych plików, mam je dodać w edycji stylów. Tylko że nie ogarniam zbytnio "gdzie i w jaki sposób", przez długi czas siedziałem w mybb, potem miałem przerwę i teraz kompletnie nie wiem, co dalej. Mam nadzieje, że jakoś to zrozumiecie szanowni użytkownicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Viper2013 napisał:

Witam, pragnę zauważyć że jestem nowym użytkownikiem ipb dlatego proszę o zrozumienie. Mój problem polega na tym, że otrzymałem aplikacje, według instrukcji ją dodałem jednak mam też dodać "bity do stylu" i w tym folderze znajdują się pliki z nazwą aplikacji i dopiskiem, np. "roleplay_admin_searchchar", "adminTabs", "ajax_show" - wszystko html. Ogólnie jest sporo tych plików, mam je dodać w edycji stylów. Tylko że nie ogarniam zbytnio "gdzie i w jaki sposób", przez długi czas siedziałem w mybb, potem miałem przerwę i teraz kompletnie nie wiem, co dalej. Mam nadzieje, że jakoś to zrozumiecie szanowni użytkownicy. :)

jaki to jest skin oraz aplikacja? Powinieneś mieć w pliku ze skinem oraz aplikacją coś takiego jak readme tam masz instrukcje.

Edytowane przez DoM1naToR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jurij odblokował(a) ten temat

Co do pytania Kolegi wyżej, jest to specjalny panel gracza (dość popularny na serwerach sa-mp). Niestety w paczce nie znalazłem żadnych instrukcji, które odnosiły by się do tych właśnie bitów. Wnioskuję że te pliki mają odpowiadać za wygląd tej aplikacji(?) tylko nie zbyt ogarniam, co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest aplikacja/wtyczka dedykowana dla IPB to bity same się powinny tworzyć :)

Jak edytujesz styl to masz tam coś takiego jak "Dodaj" a potem "plik HTML".

Zapomniałem jak to było za czasów wersji 3.4 ale powinno być coś podobnego.

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, aXen napisał:

Jeżeli to jest aplikacja/wtyczka dedykowana dla IPB to bity same się powinny tworzyć :)

Jak edytujesz styl to masz tam coś takiego jak "Dodaj" a potem "plik HTML".

Zapomniałem jak to było za czasów wersji 3.4 ale powinno być coś podobnego.

Z góry dzięki za zainteresowanie, wszedłem dokładnie w  - "wygląd" > "style i szablony" > "IP.Board" ale niestety nie znalazłem opcji "Dodaj". Może kojarzy, ktoś gdzie powinienem tego szukać? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.