Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Gdzie zakupić licencje IPS


MasaSkilli

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MasaSkilli napisał:

Tak jak w temacie, możecie podać mi linka gdzie zakupić licencję IPS oraz ile ona kosztuje?

 

Możesz zakupić nową licencję na oficjalnej stronie IPS'u (kolega wyżej podał Ci link) lub kupić używaną taniej.

Mam do sprzedania używaną, więcej informacji tutaj: 

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DejaVu24 napisał:

Za tą cenę co sprzedajesz to ja bym brał prosto z IPSu-.. bo tak dodaj koszt transferu, + powiedzmy odnowienie bo w listopadzie się kończy i wychodzi więcej  niż sprzedajesz, słaby to interes dla kupującego

 

Zależy od kupującego jak chce wykorzystać licencję. Niektórzy kupują licencję tylko po to żeby zainstalować IPS'a i nie przedłużają licencji bo im to niepotrzebne.
Oczywiście cena jest do negocjacji, ale to już trzeba skontaktować się ze mną prywatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
9 godzin temu, michal7840 napisał:

Niektórzy kupują licencję tylko po to żeby zainstalować IPS'a i nie przedłużają licencji bo im to niepotrzebne.

Transfer licencji jest możliwy tylko jeśli jest ona aktywna.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DejaVu24 napisał:

A i jeszcze zapomniałem, dodać koszt zmiany domeny gdzie forum zainstalowane, bo można tylko co pół roku, no super interes normalnie.

Za tą cenę co podajesz, najlepszą opcją, jest kupić normalnie u nich, mniej problemów, taniej i szybciej można działać.

 

Ale dlaczego Ty mi coś dodajesz, nie mając nawet wiedzy na temat mojej licencji? 

Domena nie była zmieniana u mnie od roku, więc bez problemu można sobie zmienić za darmo.

Nowa cena to 400 zł, więc ponad stówka w kieszeni.

Edytowane przez michal7840
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DejaVu24 napisał:

A i jeszcze zapomniałem, dodać koszt zmiany domeny gdzie forum zainstalowane, bo można tylko co pół roku, no super interes normalnie.

 

Dobrze zacząłeś, źle skończyłeś. Nie wprowadzaj ludzi w błąd jeśli nie jesteś pewny swojego, ponieważ wiedziałbyś, że po każdym transferze można zmienić domenę za darmo.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.