Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Trzeba sobie radzić - nk :P


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

śledzik jest spoko ;d Po wpisach na śledziu widac kto ze znajomych jest pała i wierzy w te łańcuszki typu " wklej to a śledzik zniknie"

śledzik jest dobrym pomyslem ;] ale wiekszosc nie potrafi z niego kożystać. narazie same wpisy to łańcuszki na jego usuniecie. wiec jeśli wszystkie wiadomosci miały by byc takie to nie spełni swojej roli na NK. ale może wkońcu ludzie przestaną wklejać te idiotyczne łańcuszki, i śledzik zacznie spełniać swoją role...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledzik jest spoko ;d Po wpisach na śledziu widac kto ze znajomych jest pała i wierzy w te łańcuszki typu " wklej to a śledzik zniknie"

śledzik jest dobrym pomyslem ;] ale wiekszosc nie potrafi z niego kożystać. narazie same wpisy to łańcuszki na jego usuniecie. wiec jeśli wszystkie wiadomosci miały by byc takie to nie spełni swojej roli na NK. ale może wkońcu ludzie przestaną wklejać te idiotyczne łańcuszki, i śledzik zacznie spełniać swoją role...

Hehe, fajnie się to czyta ;)

"śledzik jest ok, ale ludzie robią go be, więc nie jest ok, ale gdyby ludzie nie robili be, to śledzik byłby ok. Miejmy nadzieję, że ludzie nie będą robić be i śledzik będzie ok" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w sumie nie wiem co to za śledzik. W ogóle n-k to przereklamowany wymysł, ja nawet na gg nie rozmawiam ze znajomymi, których widuję na co dzień, mam z nimi pisać na naszej klasie? ;)

Bo tak szczerze to do tego się ta strona sprowadza.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.