Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ankieta


3ter85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcąc założyć jakąkolwiek ankietę po zatwierdzeniu i próbie podglądu tematu z ankietą, za każdym razem wyskakuje błąd.

 

IPS 4.2.8, styl IPSFocus - Titan

 

Error: Call to a member function canClose() on string (0)
#0 /var/www/html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(56): IPS\Theme\Cache\class_core_global_global->pollForm(Object(IPS\Http\Url\Friendly), 'poll', Object(IPS\Http\Url\Friendly), Array, Array, Array, 103809024, 'ipsForm_horizon...', Array, Array, Object(IPS\Helpers\Form), Array)
#1 [internal function]: IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('pollForm', Array)
#2 /var/www/html/system/Helpers/Form/Form.php(484): call_user_func_array(Array, Array)
#3 /var/www/html/uploads/template_2_46b82e53682bf97617c36aa125473bea_global.php(3214): IPS\Helpers\_Form->customTemplate(Array, Object(IPS\Http\Url\Friendly))
#4 /var/www/html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(56): IPS\Theme\Cache\class_core_global_global->poll(Object(IPS\Poll), Object(IPS\Http\Url\Friendly))
#5 [internal function]: IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('poll', Array)
#6 /var/www/html/system/Poll/Poll.php(513): call_user_func(Array, Object(IPS\Poll), Object(IPS\Http\Url\Friendly))
#7 /var/www/html/uploads/template_2_7a734b11232065691bc1176040cb26ad_topics.php(5026): IPS\_Poll->__toString()
#8 /var/www/html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(56): IPS\Theme\Cache\class_forums_front_topics->topic(Object(IPS\forums\Topic), Array, NULL, Array, Object(IPS\forums\Topic), NULL, Array)
#9 /var/www/html/applications/forums/modules/front/forums/topic.php(408): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('topic', Array)
#10 /var/www/html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\forums\modules\front\forums\_topic->manage()
#11 /var/www/html/system/Content/Controller.php(50): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#12 /var/www/html/applications/forums/modules/front/forums/topic.php(39): IPS\Content\_Controller->execute()
#13 /var/www/html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\forums\modules\front\forums\_topic->execute()
#14 /var/www/html/index.php(12): IPS\_Dispatcher->run()
#15 {main}

Ktoś ma jakieś wskazówki co za to jest odpowiedzialne i co należy zrobić, aby to naprawić? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Error: Call to a member function canClose() on string (0)

Styl dopasowany pod wersję forum (4.2) czy jest do nowszej wersji IPS4?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest OK z kompatybilnością, tylko z ankietami. 

 

https://www.ipsfocus.com/themes/titan/

 

Pisałem oczywiście do właściciela ale ten twierdzi, że wina leży po mojej stronie tj. silnika. 

 

Tak samo proponuje, aby zaktualizować forum do 4.3 chociaż chce pozostać przy 4.2.

 

Wszystko mam płatne, nie jakieś g*** nulled - wyprzedzam stwierdzenia. 

 

Dlatego piszę tutaj, może ktoś ma jakiś pomysł. Jeśli nie będzie wyjścia, to będę musiał zaktualizować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aXen jestem na dalszym etapie funkcjonowania w IPS i potrafię odróżnić jaka wersja jest do jakiego silnika. Otóż styl mam pod 4.2, gdyż z aktualizacją 4.3 stylu oraz forum wstrzymałem się. Masz jakieś propozycje co do diagnozy o zweryfikowania problemu? :)

Edytowane przez 3ter85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.