Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z pamięcią podręczną


Dynloth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj wszystko działało jak trzeba, a dziś wywala błąd po wejściu praktycznie we wszystko, a najgorsze jest to, że nie ma jak wejść do ACP, żeby zaradzić cokolwiek. 

Cytat

Fatal error: Class 'IPS\Theme\Cache\class_core_global_forms' not found in /home/klient.dhosting.pl/dynloth/mojadomena/public_html/forum/system/Theme/Theme.php(871) : eval()'d code on line 5

Myślę, że opcje są dwie do naprawy. Albo zmienić theme przez MySQL lub wyczyścić cache przez MySQL.

Ma ktoś jakiś inny pomysł lub podpowiedź? :)

Podmiana pliku Theme.php nie naprawia błędu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No pierwszy rozsądny to właśnie aktualizacja. 

Poprosić IPS by sprawdzić od środka też nie ma jak bo nie masz aktywnej licencji, tak?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DawPi napisał:

Poprosić IPS by sprawdzić od środka też nie ma jak bo nie masz aktywnej licencji, tak?

Dokładnie, miałem taki niecny plan żeby jak najpóźniej wykupić aktualizacje żeby załapać jak najstabilniejsze wersje i ewentualny pół roku czasu na jej poprawki. 

Godzinę temu, Jurij napisał:

No to sam widzisz, że opcje są dwie. Darmowa przez PMA i płatna przez Client Area. Bo przywracanie backupu z momentu działania forum chyba nie ma sensu :unsure:

Zgadza się, tylko nie mogłem znaleźć w PMA bazy odpowiedzialnej za to. ;/ 

Też myślałem o BackUpie ale z drugiej strony znów to wywali więc bez sensu, bo skoro jest problem to i tak się pojawi. 

Godzinę temu, DawPi napisał:

To jak miałeś plany ma aktualizację za tydzień to ja bym ją zrobił teraz. :)

Tak muszę zrobić, tylko też nie mam jak do banku skoczyć bo leżę w domu ze złamaną nogą. :D

Trudno użytkownicy muszą poczekać. :O 

 Myślałem że łatwo da się zmienić thema przez PMA. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra no to dla przyszłych pokoleń: 

Plik costans.php dodajemy:

Cytat

define( 'RECOVERY_MODE', true );

Wchodzimy w ACP klikamy na awatar i z listy wybieramy inny theme do ACP lecz przed kliknięciem na nowy theme usuwamy w/w linię kodu i dopiero kilkamy na theme. To pomoże. :) Inaczej nie ma szans. 

Edytowane przez Dynloth
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.