Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nie można pobierać plików


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja z takim problemem zakupiłem licencje i nie mam opcji pobrania plików 
Loguję się na https://invisioncommunity.com/ Klikam Strefe Klienta i mam tak klucz z licencją 
klikam na nią i nie mam tam wg opcji pobierz ani nic w tym stylu dałem zeby było na moją domenę ale żadają odemnie czegoś takiego i tez nie wiem jak to zrobić 

Dzień dobry,

Z przyjemnością aktywujemy tę domenę na Twoim koncie. Aby rozpocząć, będziemy musieli zaktualizować serwery nazw dla domeny, aby:

ns1.invisioncic.com 
ns2.invisioncic.com 
ns3.invisioncic.com 
ns4.invisioncic.com

Można to zrobić na stronie, która została użyta do zarejestrowania nazwy domeny (rejestratora domen). Jeśli masz pytania dotyczące tej zmiany lub sposobu jej przeprowadzenia, skontaktuj się z rejestratorem domen, aby uzyskać dalszą pomoc.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatny SSL w swojej domenie lub subdomenach, daj nam znać, a my możemy to przypisać podczas tego procesu instalacji.

Po wprowadzeniu tej zmiany poinformuj nas o tym, a my przystąpimy do ostatecznej konfiguracji.

Dziękuję Ci!

Za pomoc bardzo dziękuje chyba nie na darmo poszło 45 Dolców 

licencja.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DawPi napisał:

Polski raczej nie przejdzie, nie mają polskojęzycznej osoby w IPS.

 

Nie muszą mieć, w XXI wieku istnieje cuś takiego jak internet, tłumacze online z opcją detekcji języka... trzeba naprawdę bardzo nie chcieć zrozumieć, żeby nie zrozumieć :) Chyba, że mają taką wewnętrzną zasadę, że support tylko po angielsku - to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.