Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Problemik

Group Color on User Link nie działa poprawnie

Recommended Posts

Wyżej wspomniana wtyczka nie działa jak powinna, jak i również każda inna która odpowiada za formatowanie nicku w widoku tematu/wspomnienia.

Ustawiłem na formatowanie globalne, nie wiem czy to problem z najnowszą wersją 4.4.4 bo mam jeszcze jeden z statusami ale to nie na ten temat ale po prostu coś co działało nagle pyk nie działa.

Może mam jakąś przestarzałą wersję ale z tego co czytałem to teoretycznie powinno się obejść bez rozszerzenia właśnie ustawiając tam opcję na globalne ale to zrobiłem i 0 efektu.

Co do nicku w tematach to bit postContainer:

Znajdź:

{template="userLink" group="global" app="core" params="$comment->author(), $comment->warningRef(), FALSE"}

Zmień na:

{$comment->author()->link( $comment->warningRef() )|raw}

• Like 1
  • Thanks 1

Dzięki za pomoc ale problem okazał się bardziej banalny niż myślałem. Po prostu forum od początku nie robiłem i osoba dotychczas która to robiła formatowanie grup ustawiła w ich nazwie zamiast w zakładce do tego przeznaczonej. Taki czeski błąd, pozostaje kwestia statusów ale to na osobny temat, już podobny widzialem to go śledzić będę.

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.