Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kilka domen


adrian218

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak ogarnąć temat kilku domen które są przypisane, do jednego serwera, ale jak wiadomo gdy ktoś wchodzi nie po tej co jest w conf global to gubi styl i etc. Próbowałem na upartego tak ale oczywiście nic:

 

  'base_url' => '1,'

base_url' => '2',

base_url' => '3',

Nie bądź pijawką. Rozwiązałeś problem? Podziel się rozwiązaniem na forum.

Małe jest piękne ale.... duże bardziej cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś robiłem tak, i np instalujesz 3 fora na tym samym serwerze pod jedna bazę danych też na tym samym czy tam innym, tylko teoretycznie musisz mieć 3 licencje ;) Co prawda to było tylko do testów, ale chyba działało wszystko ok.

Lub jak kiedyś tu wspominałem kiedyś klonowali moje strony, w sensie że adres inny ale wszystkie dane moje, można było mieć miliony adresów z tą samą stroną. Ale to już wyzsza szkoła, znalzłem rozwiązanie blokady tych klonów ale nie jak to zrobić samemu.

A tak poza tym @adrian218

 

Klika_domen_-_Ogólny_support_IPS4_-_forum.invisionize.pl_-_Support_IP.Board_-_2019-11-30_10.29.03.png

Edytowane przez DejaVu24
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DawPi zmienił(a) tytuł na Kilka domen
  • Manager
11 minut temu, DejaVu24 napisał:

znalzłem rozwiązanie blokady tych klonów

Podziel się. :) Możesz tutaj: https://forum.invisionize.pl/forum/225-ips-4/

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle co wiedziałem opisałem 2 lata temu :D Później tylko było nadal sprawdzanie logów szukanie tych podje** wyszukiwarek sprawdzanie ich IP, i najczęściej już na internecie były zgłaszane jako boty, i dodawałem na CF blokadę, i tyle.

A te klony szukałem w taki sposób, że miałem artykuł z oryginalna/nietypową nazwą tematu,  i po prostu szukałem raz na jakiś czas tej frazy w googlach, i sprawdzałem czy stronieklon działa czy już ją kiedyś zablokowałem i tylko gogle wyrzuca niezaktualizowane wyniki.  Chyba rekord to coś ponad 20 domen/klonów

 

Edytowane przez DejaVu24
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.