Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ustawienia SEO


dj3ryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Manager

Forum samo w sobie jest już "seo friendly". Kwestia zawartości, jej unikalności oraz Twojej cierpliwości. :)

  • Haha 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dla mnie, jako amatora w tej kwestii, to całe SEO to jest dodatek do forum czy jakiejkolwiek strony. Jeśli już miałbym jakoś rozwijać serwis to przez jego zawartość, podejście do klienta, reklamę, kampanie informacyjne etc. Nie ma magicznych słów kluczowych czy "tricków" seo by lekką ręką serwis był na górze w wynikach wyszukiwania.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonuje się samo, google jak wyłapie że cos kombinujesz za mocno, to możesz szybko wylecieć na dół listy, a lista jest długa :)

Dlatego jak chcesz być w topce to po prostu wykupujesz np u nich reklamy ;)

A tak swoją drogą, kiedyś chciałem dodać oceny artykułów do wyników wyszukiwania googla, ale chęci przeszły, niby mieli to kiedyś dodać, nie wiem czy teraz to z automatu działa, czy trzeba samemu coś kombinować.

A poprawia klikalność taki wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.09.2020 o 20:14, DejaVu24 napisał:

Pozycjonuje się samo, google jak wyłapie że cos kombinujesz za mocno, to możesz szybko wylecieć na dół listy, a lista jest długa :)

Dlatego jak chcesz być w topce to po prostu wykupujesz np u nich reklamy ;)

A tak swoją drogą, kiedyś chciałem dodać oceny artykułów do wyników wyszukiwania googla, ale chęci przeszły, niby mieli to kiedyś dodać, nie wiem czy teraz to z automatu działa, czy trzeba samemu coś kombinować.

A poprawia klikalność taki wygląd.

 

Z tymi ocenami dalej działa, jednak lista możliwych schema, które podłapie Google jest teraz mocno ograniczona. Trzeba mieć świadomość też, że Google może pomimo wszystko zdecydować, że nie wyświetli żadnej informacji i nic z tym zbytnio nie zrobimy. 

 

Co do reklam to nie sprawdzą się w każdej branży, Google w 2019 mocno zawęził listę branż, która normalnie może się reklamować tłumacząc to "ochroną użytkownika" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.