Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wszystkie odznaki oznaczone jako "Rzadki"


SeNioR

Rekomendowane odpowiedzi

Coś z oznakami jest chyba nie tak.

 

Przy każdej odznace pokazuje "rzadki" a nie taki jest zamysł tej opcji.

 

Otrzymałem odznakę "Rozpoczęcie rozmowy prywatnej" tylko problem w tym że nie rozpocząłem jeszcze żadnej rozmowy prywatnej, jak i nie otrzymałem żadnego PW.

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SeNioR napisał:

Coś z oznakami jest chyba nie tak.

 

Przy każdej odznace pokazuje "rzadki" a nie taki jest zamysł tej opcji.

 

Otrzymałem odznakę "Rozpoczęcie rozmowy prywatnej" tylko problem w tym że nie rozpocząłem jeszcze żadnej rozmowy prywatnej, jak i nie otrzymałem żadnego PW.

Tą odznakę otrzymuje się za napisanie pierwszego tematu z tego co zauważyłem więc albo to jest błąd w tłumaczeniu albo po prostu błąd w przyznawaniu odznak.

Co do napisu "rzadki" przy każdej jest to spowodowane tym, że mało osób ma tą odznakę i jest rzadko spotykana bynajmniej moim zdaniem.

 

Edytowane przez Damiann.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawPipopraw również opis ?

Cytat

Rozpoczęcie rozmowy prywatnej

 

17 godzin temu, Damiann. napisał:

Co do napisu "rzadki" przy każdej jest to spowodowane tym, że mało osób ma tą odznakę i jest rzadko spotykana bynajmniej moim zdaniem.

Ale to trochę bez sensu nie uważasz? :) Jeżeli jest taka "rzadka" to dlaczego wszyscy userzy przy wszystkich odznakach mają oznaczone odznaki jako "Rzadki". :) 

 

Plakietka "Rzadki" powinno się wyświetlać przy odznakach trudnych do zdobycia np. 100 punktów reputacji a przy np. "Rozpoczęcie dyskusji" (bo zapewne jest większy odsetek userów z 1 napisanym postem) plakietki nie powinno być. Możliwe że to kwestia ustawień albo coś przy przebudowywaniu poszło nie tak.

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SeNioR napisał:

Ale to trochę bez sensu nie uważasz? :) Jeżeli jest taka "rzadka" to dlaczego wszyscy userzy przy wszystkich odznakach mają oznaczone odznaki jako "Rzadki". :) 

 

Plakietka "Rzadki" powinno się wyświetlać przy odznakach trudnych do zdobycia np. 100 punktów reputacji a przy np. "Rozpoczęcie dyskusji" (bo zapewne jest większy odsetek userów z 1 napisanym postem) plakietki nie powinno być. Możliwe że to kwestia ustawień albo coś przy przebudowywaniu poszło nie tak.

Ja po zaktualizowaniu forum na początku miałem identycznie. Każdy użytkownik miał plakietkę "Rzadki" po czasie jak kilka osób zdobyło tę samą odznakę plakietka "Rzadki" znikła i jest tylko przy odznakach, które posiada mało użytkowników. To już chyba zależy od aktywności użytkowników. :) 
 

Edytowane przez Damiann.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damiann. Rozumiem, być może tak ma faktycznie być :) 

 

 Nexus. 4.6. Zmienił się lekko URL.

 

  <word key="manage_orders_in_billing" js="0"><![CDATA[You can manage your orders in <a href='{internal.front.app=nexus&module=clients&controller=invoices.clientsinvoices}'>Your Orders</a>]]></word>
  <word key="track_orders_in_billing" js="0"><![CDATA[You can keep track of the status of this order in <a href='{internal.front.app=nexus&module=clients&controller=invoices.clientsinvoices}'>Your Orders</a>]]></word>

A u was: 

  <word key="manage_orders_in_billing" js="0"><![CDATA[Możesz zarządzać zamówieniami w sekcji <a href='{internal.app=nexus&module=clients&controller=invoices}'>Twoje zamówienia</a>]]></word>
  <word key="track_orders_in_billing" js="0"><![CDATA[Możesz śledzić status tego zamówienia w sekcji <a href='{internal.app=nexus&module=clients&controller=invoices}'>Twoje zamówienia</a>]]></word>

 

  • Lubię to 1

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
11 godzin temu, SeNioR napisał:
{internal.front.app=nexus&module=clients&controller=invoices.clientsinvoices}

Poprawione z front, ale dalej błąd w URLu ;) Zostawiłem poprawny.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.