Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Problem z wczytaniem forum po aktualizacji do 3.04


necik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj wykonałem aktualizację z 3.0.3 do 3.0.4. Niestety, co jakiś czas przy próbie wejścia na stronę główną wczytuje się tylko pusta biała strona. Jeden z użytkowników zgłosił ten problem (oraz dał screena tutaj: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=128833&view=findpost&p=878482 ). Na podobny problem natrafiam również czasami na forum.invisionize.pl

Czy ktoś spotkał się czymś takim?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tutaj przywiesiło mi się może raz na wczytywaniu statów z Google Analytics - masz też może to na swoim forum?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj przywiesiło mi się może raz na wczytywaniu statów z Google Analytics - masz też może to na swoim forum?

Mam identycznie jak napisałeś. Jednak w poprzedniej wersji nie było z tym problemów.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest wstawiony ręcznie przed samym </body> ;)

Tylko pojawia się pytanie dlaczego czasami skypt próbuje wczytać forum od końca, czyli od statystyk? ;)

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam coś podobnego tylo że u mnie sprawa wygląda następująco

Wgrałem moda Mass PM w chwil gdy wysłałem wiadomość do 6 tys userów fomum nie chce mi się w czytać, nie jest to wina serwera gdyż na portal wchodzę bez problemu, dodam jeszcze ze do ACP tez moge wejść jedyne co mi sie nie wczytuje to strona główna forum. Ktos poradzi co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wgrałem moda Mass PM w chwil gdy wysłałem wiadomość do 6 tys userów fomum nie chce mi się w czytać,

Może się serwer przywiesił po wysłaniu tylu wiadomości PM? Ale to się nadaje na nowy temat i prosiłbym o napisanie takiego.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Heh, wyjdzie na to, że trzeba będzie podać dane do ACP i FTP by to sprawdzili. Ja im nie podam, a Wy? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie rozwiązanie:

Otwórz plik public/js/shoutbox.js

Znajdź

baseUrl:                ipb.vars['base_url'] + 'app=shoutbox&module=ajax&section=coreAjax&',

Zamień na

baseUrl:                ipb.vars['base_url'] + '&app=shoutbox&module=ajax&section=coreAjax&',

oryginalny post

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie rozwiązanie:

Dzięki za kod.

PS. Czy ktoś już testował i może potwierdzić że problem ustąpił?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co oznacza w php ten znaczek

&

Nie czasami spacje :)

Nie. :)

Poza tym tutaj nie chodzi o PHP tylko adres URL.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.