Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zaprezentuj się - propozycja zmiany regulaminu


matma4u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Właśnie przeglądałem dział "Zaprezentuj się" i w trakcie przyszła mi do głowy taka myśl, by można było w nim prezentować tylko i wyłącznie fora oparte na skrypcie IPBoard. Generalnie z tego co zauważyłem to tego typu fora jak Twoje DawPi przyjmują właśnie taką zasadę.

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wydaje mi się, że oboje zaczęliśmy się zastanawiać nad zmianami po dzisiejszym temacie w tym dziale. Trochę nawet przeredagowałem regulamin, ale Twój pomysł jest bardzo dobry. Poczekajmy jednakże na opinie innych.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł bardzo dobry. Forum jest o IPB, więc po kiego grzyba prezentować mają się tu osoby z phpbb, czy vB.

Użytkownicy trafiając do nas na forum, chce zobaczyć jak może prezentować się IPB na innych stronach.

Sam przeglądałem inne fora, skiny i inne zastosowane mody/hooki.

Trafiając na forum z innym skryptem od razu zamykałem, bo nie tego szukam.

Poza tym osoby prezentujące swoje fora na ipb oczekują pomocy, uwag i sugestii.

Użytkownicy prezentujący fora na innych skryptach, po prostu robią sobie reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przeciwny takiemu rozwiązaniu. Czasami można trafić na świetne projekty, takie jak chociażby (wzięte z pierwszej strony) strona kris2005a, eloforum czy gcpl. Poza tym czasami sami obok for IPB prowadzimy inne projekty, gdzie dla przykładu można wymienić nitroimages. Dlatego ograniczenie do IPB nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem.

Jednakże należałoby wprowadzić zapis nakazujący rzetelny opis forum/strony. Zamieszczenie tylko banera i dwóch sloganów czy listy serwerów CS z ilością slotów mija się z celem.

Poza tym może obowiązkowe prefixy (IPB/INNE)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ograniczenie do IPB to prefixy imo są bardzo dobrym rozwiązaniem.

Dorzuciłbym w regulaminie wzmiankę coś w rodzaju że administracja zastrzega sobie prawa usunięcia wpisu jeśli ten wzbudzi podejżenia o czystą reklamę... or sth like that xD

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę podobnie jak Amfidiusz tzn. nie każdy posiada IP. Board, bądź ma kilka innych stron i chce zaprezentować je także... Dziwną sprawą byłoby wprowadzenie możliwości zakładania wątków tylko ze skryptem IPB na reklamowanej stronie. Jeśli już to wprowadzić tagi i ograniczenia, które nakładałyby jako obowiązek opisania danej strony / forum w paru zdaniach a nie... "Zapraszam a dowiesz się więcej na stronie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dokładnie tak.

Nowa wersja regulaminu dostępna jest pod tym adresem: http://forum.invisionize.pl/forum/35-zaprezentuj-si/

Dziękuję za wszystkie opinie. Jak zawsze nieocenione.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co się stało z literką 'ę' na końcu?

Pozostałość po forum na latin2.

zmienić na:

Fakt.

I usunąć cały ostatni punkt :)

Przecież nie lubisz warezów. Sam sobie taki tytuł ustawiłeś :)

Nie można tam edytować swojego tematu.. Czyli nie wrzucę prefiksu w moim temacie ;\

Prawo nie działa wstecz. U nas też nie. Jak ktoś chce dodać/edytować niech wyśle raport.

[+] po co zmieniać to login:pass, przecież to tylko przykład ;p

Nie znasz się. :P

Pozostałość po forum na latin2.

Poprawiłem to. Jak ktoś widzi taki 'błąd' w innym dziale to niech pisze.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Od teraz jak jest moderacja to będę sam decydować, co się pojawi,a co nie. Jak się pojawi jakaś perfidna reklama, z paroma zdaniami od usera z 0 stanem licznika postów to raczej nie zatwierdzę takiego tematu.

Wszystko kwestia podejścia - nie róbmy tutaj jakiejś klitki. Jak ktoś będzie chciał zaprezentować jakiś ciekawy projekt strony internetowej, ale nie na IP.Board to co szkodzi nam ją odwiedzić, a potem ocenić na forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.