Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Powrot z IPB 3.04 do 2.3.6


shave88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Jeśli nie masz kopii bazy danych z wersji 2.x to nie jest to możliwe. Mając kopię bazy jest to możliwe, ale wtedy tracisz całą zawartość napisaną na wersji 3.x.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym wypadku lepsze :) co Ty chcesz od wersji 3.0.4?

Taki maly OffTop ;]

Nowe nie znaczy lepsze. I w tym wypadku zgadzam sie z @shave88. Nowe wcale, a wcale nie jest lepsze. Generuje duzo problemow i ciagle nie jest dopracowane. W przypadku jak ktos nie ma co robic z czasem i lubi dlubac to ok, ale w momencie kiedy oczekujemy stabilnosci i ograniczenia bledow praktycznie do 0 to nowe IPB nadal nie nadaje sie do tego. Dlatego tez ja u siebie nadal mam 2.3.6 i nie przejde na 3.* do czasu az nie stanie sie produktem faktycznie skonczonym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

mlodszy zgadza się, nikt nie kazał przechodzić na trójkę. Nikt też niczym do tego nie zmuszał.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Kazdy wiedzial na co sie pisze. W koncu, chyba, wszyscy przechodzac na 3 maja swiadomosc ze jak na razie beda mieli rece pelne roboty? :> A jak ktos to robi nieswiadomie, nie pyta sie, nie radzi.. Tylko robi update bo widzi ze nowa wersja to jego problem, zmartwienie i teraz trzeba sie zmierzyc z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Gorzej z tymi co chcą dopiro zakupić IPB... Nie mają możliwości kupna starszej wersji.

Gorzej z ludźmi, którzy nie wiedzą, co piszą.

Można pobrać dwie wersje IP.Board w panelu:

IP.Board 2.3.6

IP.Board 3.0.4

przez wszystkich klientów - nowych i obecnych.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Kazdy wiedzial na co sie pisze. W koncu, chyba, wszyscy przechodzac na 3 maja swiadomosc ze jak na razie beda mieli rece pelne roboty? :> A jak ktos to robi nieswiadomie, nie pyta sie, nie radzi.. Tylko robi update bo widzi ze nowa wersja to jego problem, zmartwienie i teraz trzeba sie zmierzyc z tym.

Nie zgadzam się! Mógłbym tak myśleć w przypadku wersji beta, ale jeśli twórcy wypuszczają wersję stabilna to spodziewam się i oczekuję, że będzie działać dobrze. W końcu za to płacę, by nie ślęczeć po nocach szukając błędów i naprawiając je. To raczej świadczy o trochę lekceważącym stosunku IPS'u do swoich klientów, że wypuszczają zbyt niedopracowane wersje, które powinny mieć kolejne oznaczenia RC* a nie Final.

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dlatego kolejne wersje są sygnowane 3.0.x, a nie 3.1.x. Więcej zrozumienia życzę!

Naprawdę nie wiem, jak mam to powiedzieć, ale nikt nie kazał przechodzić na trójkę mimo trochę naciąganego wydania 3.0.0 w wersji 'final', co ludzie z IPSu też nie do końca chcieli tak określić.

Forum jest stabilne, nie ma krytycznych błędów, można określić jako final, można jako RC, ale co to zmienia? To tylko oznaczenie. Liczy się to, co się pod tym kryje, a tego nigdy nie ukrywali, że na pewno będą błędy.

Panowie - teraz to taki czas kiedy tak naprawdę buduje się nowy skrypt w starej 'skórze'. A to wymaga poświęceń.

matma4u: z tego, co wiem, to nie masz trójki i nie wiesz, jak się z nią poniekąd obchodzić na głównym forum? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matma4u: z tego, co wiem, to nie masz trójki i nie wiesz, jak się z nią poniekąd obchodzić na głównym forum? :)

Właśnie miałem przez kilka miesięcy jako forum testowe (na szczęście) i do tej pory nie udało się rozwiązać wszystkich błędów, które ja określiłbym jako krytyczne. Bo jak inaczej nazwać fakt, że przy próbie konwersji bazy z 2.x.x na 3.x.x źle konwertuje tematy napisane w pełnym HTML, totalna klapa ze znacznikiem TeX i HIDE . A próbowałem takiej konwersji za każdym razem gdy pojawiała się kolejna 3.0.x .

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.