Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kilka pytań o IP. Content


Rekomendowane odpowiedzi

Czy IP.Content pozwala na takie coś co oferuje cms w vbulletin ( pomijając iż jest to totalny niewypał )

Chodzi mi dokładnie o takie rzeczy( portal będzie na domena.pl a forum na forum.domena.pl):

1. cała góra wraz z nawigacją z forum jest rownież na portalu

2. Tworzę sobie kategorię na forum i osobno na portalu ( chociaż to niekonieczne)

3. Na stronie domena.pl widać początek artykułu i odnośnik czytaj więcej. Po kliknięciu odnośnika pojawia się reszta tekstu i możliwośc skomentowania.

Przy 1 wystawionym komentarzu pojawia się nowy temat w określonym przeze mnie dziale na forum z początkiem wiadomości , linkiem do artykułu i komentarzem w formie postu.

Edytowane przez Marek607

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. cała góra wraz z nawigacją z forum jest rownież na portalu

http://community.invisionpower.com/index.php?app=ccs

2. Tworzę sobie kategorię na forum i osobno na portalu ( chociaż to niekonieczne)

Nie do końca rozumiem, ale na Resources masz kategorie niezależne od forum.

3. Na stronie domena.pl widać początek artykułu i odnośnik czytaj więcej. Po kliknięciu odnośnika pojawia się reszta tekstu i możliwośc skomentowania.

http://invisionize.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zależy mi na tym żeby nie przenosiło do tematu na forum tylko pokazywało całą wiadomość. Dopiero po 1 komentarzu tworzyłby się nowy temat na forum wraz z komentarzami które będą wpisane jako posty.

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dokładnie tak. IP.Content służy de facto do prezentacji treści z forum. Mógłbyś zastosować jakiś kod .js do rozwinięcia całej treści wiadomości. Nie do końca orientuję się jeszcze, co potrafi IP.Content, a co nie, lub co trzeba zrobić, jednak to, co napisałeś o tej prezentacji na nowej stronie to podejrzewam, że bfarber zbiłby to jakimiś konkretnymi kontrargumentami, że nie ma to sensu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglądają ankiety z forum które mają być wyświetlane na stronie głównej poprzez ten ip Content? Tutaj to wygląda strasznie ubogo, temat, dwie linie tekstu, nie widzę jakoś aby można było wyświetlić pola ankiety. Chcę zrobić na stronie głównej Ankietę dla Gości, ale jak bedzie widoczny tylko temat a ankietę zobaczymy dopiero wchodząc na forum to ja podziękuje jednak :>

Czy może się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.