Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Polskie nazwy miesięcy


max656

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na jednym serwerze mam wszystko dobrze na drugim mam ten sam problem, nawet nie wyświetla walut jak jest en ze $ a pl - zł

Jak bym pisał do admina serwera to w sumie o czym mam mu napisać tak profesjonalnie? Że mają coś źle daty ustawione czy jak?

edit- tak jeszcze dodam, zawsze myślałem że jak się tłumaczy December na Grudzień to właśnie to ma zamienić.. niby wszystko ładnie spolszczone ale wstawianie tych dat to jakby nieporozumienie.

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na jednym serwerze mam wszystko dobrze na drugim mam ten sam problem, nawet nie wyświetla walut jak jest en ze $ a pl - zł

Jak bym pisał do admina serwera to w sumie o czym mam mu napisać tak profesjonalnie? Że mają coś źle daty ustawione czy jak?

Po prostu, że mimo ustawienia setlocal polskie nazwy w datach nie są wyświetlane.

edit- tak jeszcze dodam, zawsze myślałem że jak się tłumaczy December na Grudzień to właśnie to ma zamienić.. niby wszystko ładnie spolszczone ale wstawianie tych dat to jakby nieporozumienie.

Obawiam się, że nie rozumiem.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie wiedziałem, że nazwy dat w tym skrypcie są generowane przez serwer. Myślałem ze te nazwy właśnie się zmienia w języku.. po uprzednim przetłumaczeniu.

Napisałem do admina, zobaczymy czy coś poradzi. Ale faktycznie ten skrypcik co podał unbreak, sprawdzając oddzielnie, data wyświetla się prawidłowo.

Jakby za mało uniwersalne jest te forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyświetla ten skrypcik dobrze date a forum nie, ale to już nieważne bo po prostu nie miałem racji :)

Admin odpisał że dodał kodowanie UTF-8, i widzę że już wszystko jest w porządku. Tak więc pisać do adminów niech też tak zrobią.

linuxpl.com jednak to prawda że tam admini są w porządku :D

-edit

teraz wyświetlają się ciągle pl daty

English (USA) en_US 28 grudzień 2009 - 09:12

28 gru 2009 09:12 12.345.231,12 zł

Polski pl_PL.UTF-8 28 grudzień 2009 - 09:12

28 gru 2009 09:12 12.345.231,12 zł

Czyli tez nie do końca dobrze, fakt że EN nie będzie mi potrzebne to już sobie głowy tym zawracać nie będę

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Panowie: jeśli nie ma polskich dat z ustawionym setlocalem polskim to nic innego zrobić my nie możemy, jak tylko polecić pisać z tym do supportu serwera. Koniec kropka. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wybaczcie, że odświeżam kotleta.

Co zrobić jeśli mam ustawione wszystko w UTF-8 zarówno przy użyciu w/w skryptów czy to ISO czy UTF8 wyświetla mi anglojęzyczne nazwy miesięcy. Support pisze, że wszystko jest w porządku, a niestety nazwy są źle wyświetlane.

Support odnośnie dat napisał mi coś takiego:

Ciągnie Pan datę systemową a system jest "in english"

Da się coś jeszcze zrobić?

Edytowane przez esquel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.