Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Koszulki forum.invisionize.pl


jacekl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Tak, jak pisałem. Na chwilę obecną nie mam głowy do takiej akcji. Trzeba się do niej przygotować. Jednak dzięki za propozycję. Wrócimy do niej na wiosnę, jak ludzie będą po świątecznych wydatkach i jak już będzie można koszulki zakładać. :o

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Widzę, że jednak może być sporo chętnych, co mnie bardzo cieszy. Jednak na chwilę obecną najważniejszy jest wzór koszulki, logotyp, którego nie mamy, ew. ten, co zaproponował jacekl. W niedługim czasie postaram się przedstawić ankietę o koszulkach.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę psuć Wam nastroju, ale obecne logo czy jego wariacje nie nadadzą się raczej na koszulkę :D

To oczywiste że to logo się nie nadaję. :D

Napisałem dokładnie "grafika wektorowa". Z tego coś tam może by wyszło, ale pixeliozy na koszulce chyba nie chcemy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A byłeś TUTAJ

Wchodzisz, tworzysz sobie subdomenę, podpinasz pod swój portal, wybierasz ciuchy, gadżety, wgrywasz grafę, dodajesz prowizję do ceny podstawowej ... i gotowe :unsure:

(ja chcę czerwone stringi dla siebie, i spodnie pumy różowe)

********************************** Autocenzura *

Edytowane przez Dori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motywy graficzne można zrobić przeróżne... od małych niepozornych do takich extra-wypasionych... Musisz sobie opracować jakieś logo, które juz zawsze się będzie z Tobą kojarzyło.

Jakiegoś wyczesanego... esa-floresa... jak bym była manualnie uzdolniona to bym zrobiła... ale nie jestem :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmm... wiesz.. ja znam takiego zajebistego grafika... mogę podrzucić Mu link do wątku, może bedzie miał ochotę zrobić coś w ramach treningu...

Oj a Facet robi pięęękne rzeczy :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłeś TUTAJ

Wchodzisz, tworzysz sobie subdomenę, podpinasz pod swój portal, wybierasz ciuchy, gadżety, wgrywasz grafę, dodajesz prowizję do ceny podstawowej ... i gotowe :unsure:

(ja chcę czerwone stringi dla siebie, i spodnie pumy różowe)

********************************** Autocenzura *

Fajny bajer, ale można tam wrzucać własną grafikę? Bo nie widzę takiej możliwości :]

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba! Możesz nawet nosić screena z ACP na piersi, jeśli tylko sobie tego zażyczysz :unsure:

33y71uw.jpg

Dobra, spoko wszystko pięknie, ale można kupić koszulki fruit of the loom za pare groszy, a to naprawdę dobry materiał i dodatkowo coś będzie dla forum, bo jeśli ta koszulka tam jest za 50 PLN+, to co z tego będzie miał DawPi? To nie o to chodzi czy mu kasa potrzebna czy nie, ale o sam fakt, że wkłada pracę w forum i każdemu z Nas pomaga, a jeśli miałobyć uczciwie, to musiałaby taka koszulka kosztować od niego minimalnie z 80 złoty, albo i 90, ale tyle, to nie wydałbym na koszulkę. :a:

btw, dodatkowo jeśli walniesz sobie taki screen na koszulcę, to będziesz sztywna jak po dobrym wytrysku ze słonia.... To wektor musi być :)

ja zrobiłbym projekt luz we wektorach, ale ja mam swoje zajęcie i nie mam na to czasu :), a na marudzenie itp, bo nie zawsze każdemu się spodoba, to kompletnie nie mam na to cierpliwości, bo gusta są różne. ;), więc co do projektu ja ręce umywam :a:

Edytowane przez jacekl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Gwoli ścisłości: nie miałem i nie mam zamiaru zarabiać na tych koszulkach. Jeśli ktoś chce pomóc forum finansowo to są inne sposoby.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości: nie miałem i nie mam zamiaru zarabiać na tych koszulkach. Jeśli ktoś chce pomóc forum finansowo to są inne sposoby.

No ja Ciebie rozumiem i wiem o co chodzi - dokładnie napisałem co mi na myśl przyszła.

to co z tego będzie miał DawPi? To nie o to chodzi czy mu kasa potrzebna czy nie, ale o sam fakt, że wkłada pracę w forum i każdemu z Nas pomaga, a jeśli miałobyć uczciwie, to musiałaby taka koszulka kosztować od niego minimalnie z 80 złoty, albo i 90, ale tyle, to nie wydałbym na koszulkę.

Dodatkowo jak chcesz się zabawić w projekt tych koszulek na allegro jedna koszulka fruit of the loom kosztuje 16 PLN + gdzieś do druku wydasz max 7 złoty od jednej wychodzi razem 20pln+ czyli za tyle można mieć już fajną naprawdę pro koszulkę z dobrego materiału.

Edytowane przez jacekl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do znaczka..to pokazałam wątek znajomemu. Chwilowo zajęty jest produkcją czegoś tam... (a robi zajeeeebiste animacje np. reklama piwa debowe mocne z tymi wielkimi kegami) i powiedział, że jak skończy i będzie miał chwilę i jeśli Mu coś wpadnie do głowy to spróbuje coś zaprojektować ... :o ale nie daje sobie głowy uciąć, że Mu się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.