Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Koszulki forum.invisionize.pl


jacekl

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym koszulkę invisionize.pl :) z logem od ipb i pod spodem z url strony.

Może zrobisz coś takiego DawPi? Ja z chęcią bym zakupił i dał trochę na forum. Wiadomo że oczywiście sam mogę takie coś wykonać, ale jak ja to mówię "żeby lepiej nam się wiedło" :), więc wychodzę z taką propozycją.

2 kolory koszulek (czarny / biały) - z dobrego materiału i nadrukiem. Za taką koszulkę mogę wydać do 55 złoty. :)

Pomyśl nad tym :) DawPi :)

- jeśli był taki temat to bardzo przepraszam, ale nic takiego podobnego nie znalazłem lub nie umiem szukać. ;]

Edit: nie wstydziłbym się wyjść w takiej koszulce na miasto, bo to PRO :) na maxa :)

Dodatkowo napis tylny pod karkiem (mniejsze logo i url strony) i na jednym rękawku lewym lub prawym tak samo. :)

Wiem że takie koszulki są do wykonania w tej cenie i dobrego materiału tzn są tańszę do wykonania niż ja podałem wyżej tą cenę, ale ja mówię że jestem w stanie za jedną zapłacić do 55 złoty :)

Czekam na odpowiedź innych użytkowników czy taką koszulkę w ogóle chcieliby nosić :)

Na próbę można np. zrobić 10 koszulek białych i czarnych :)

Edit: ja mogę za białą koszulkę dać kasę z góry, ale najlepiej byłoby jeśli większość użytkowników, którzy są chętni zrobili tak samo, wtedy kasa nie poszłaby na marne za ich wykonanie. :)

Edytowane przez jacekl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Bardzo ciekawy pomysł! :o

Z tego, co się orientuję to tak:

minimum można zamówić bodajże 20szt.,

trzeba by grafika do zrobienia logotypów.

Ja w to wchodzę, sam biorę 5! ;)

Masz może jakieś konkretne strony z taką ofertą?

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolesia co zajmuje się drukowaniem takich koszulek, aktualnie robię mu szablon aukcji i dlatego wpadłem na ten pomysł.

Cena będzie do obgadania bo on sam dokładnie nie umię robić projektów koszulek, więc on sam chcę bym mu tam parę zrobił.

Chodź nie wiem z jakiego materiały on wykonuje te koszulki, więc mam inne pewne źródło, bo pracowałem w firmie doko*pl i tam dla nich robiłem takie projekty i wiem, że te koszulki trzymają się dobrze do teraz.

Właśnie za wykonanie koszulek tych dla doko z logo euro w przedzie na lewej stronie / logo na karku w tyle / logo na jednym ramieniu - dawaliśmy za te koszulki około 17 czy 19 złoty.

Jeśli mamy takie coś wykonać, to loga musze być w grafice wektorowej, to chyba oczywistę. :o

Edytowane przez jacekl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiaduje. Koleś zaczyna ten biznes to wiesz dam mu szansę. Jutro wyślę nam przykładowe materiały koszulek.

Jeśli będzie ok materiał wtedy się zdecydujemy, bo ja też siary nie chcę nosić i śmierdzieć od sztucznego dziadostwa. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam wszystko ustalone DawPi, powiedziałem jakie chcę - że z najlepszego materiału i że możemy zapłacić za niego nawet do 25 złoty, ale że te koszulki mają być z takiego materiału jak w "Hause" :o

Wyślę mi koszulki na mój adres domowy, a później ja odeślę do Ciebie DawPi i zobaczymy - jeśli będzie odpowiadać materiał to zamawiamy od niego.

Byle dziadostwa nie ma co robić. ;)

Ponoć kolor FULL COLOR

Edytowane przez jacekl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, działaj Jacek! Jeśli rzeczywiście koszulki jakością nie będą grzeszyły, to zdobędziesz sporą klientelę dla kolegi ;)

A czy w grę weszłaby drobna customizacja każdej koszulki? Typu nick gdzieś na piersi czy na rękawku? Nawet za dopłatą.

Anyway, +1 dla mnie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Inaczej, jacekl, nie ma sensu by gość robił to i wysyłał do Ciebie. Zrobimy ankietę na forum, ile osób, by chciało, potem ja zbiorę wpłaty i się zamówi. Inaczej to takie sztukowanie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dobra, jakbyś mógł załatwić jakieś wzory czy coś, to założy się nowy temat i wyśle mailing do użytkowników. :o

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma mi wysłać przykłady materiału (koszulki) Jak coś to mu odeślę i wyślę Ci DawPi z mojego źródła koszulki do zobaczenia co to za materiał, bo z tych co zamawiałem wcześniej jestem zadowolony.

Tak czy siak DawPi ja chcę taką koszulkę nawet zrobię ją sam dla siebie ;)

No no, działaj Jacek! Jeśli rzeczywiście koszulki jakością nie będą grzeszyły, to zdobędziesz sporą klientelę dla kolegi :o

A czy w grę weszłaby drobna customizacja każdej koszulki? Typu nick gdzieś na piersi czy na rękawku? Nawet za dopłatą.

Anyway, +1 dla mnie :o

Wiesz na pewno da się tak wykonać, ale za taką koszulkę zapłacisz więcej - aktualnie musimy skupić się nad materiałem.

Edytowane przez jacekl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo logo? :o Jakiś napis pasuje.. Sorry, ja marudny odnośnie grafik jestem. :-)

No to jeśli jesteś grafik z zawodu, bo ja z zawodu nie ;), to postaraj się coś wykombinować lub może znajdzie się inny użytkownik forum i coś dla Nas wykona.

Mi chodziło o (logo IPB) i tylko z napisem (invisionize.pl) czego tu brak? za***iscie wyjdzie :o

edit: odpalam corela i pokażę jak ja to widzę ;)

Edytowane przez jacekl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to jeśli jesteś grafik z zawodu, bo ja z zawodu nie :o, to postaraj się coś wykombinować lub może znajdzie się inny użytkownik forum i coś dla Nas wykona.

Helloł. ;) Grafik to określenie również grafik, a nie tylko grafików. :o

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł. :a: Grafik to określenie również grafik, a nie tylko grafików. :a:

Sorry, późno jest :o i niedowidzę już ;)

logo_inv.jpg

Oczywiście że czapeczkę wywalamy, czcionka musi być podoba do tej która jest używana jako invisionpower i kolor jej na błekity, bo ta to chyba futura jest chodź mogę się mylić - dodatkowo pod nazwą invisionize.pl dodać jakiś tekst.

I trzeba zrobić to w grafice wektorowej lub chociaż minimalnie w 150 bo 300 to już przesada :o px.

Edit: idea jest jeśli chcesz DawPi wykonać to w jakiś inny sposób to oczywiście to tylko i wyłącznie Twoja decyzja ;) ja tylko daję propozycję - nie ważne jaka będzie ta koszulka i jak wyglądać cały jej projekt, ale i tak ją chcę, a na materiał nie ma co żałować. ;)

(Rób ankietę i powiadamiaj tam po swojemu użytkowników) lecz myślę że taka idea jest naprawdę dobra, a do projektu ktoś się znajdzie. Chociaż tu wiele do zrobienia nie trzeba - bynajmniej ja chciałbym taką delikatną koszulkę z tym napisem, a nie "napackane" nie wiadomo ile tego. ;)

Edytowane przez jacekl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka - 20zł wykonanie, są firmy które robią to nawet dla 1 czy 2 sztuk, liczą wtedy 35zł około.

Jakieś pół roku temu chciałem takie koszulki dla swojej strony, ale zrezygnowałem na rzecz "Czapeczek", to bardziej pasowało użytkownikom jak i mi.

Szczerze to wolał bym kubek z Invisionize.pl, podobny do tego z php.pl

Koszulka z logiem IPB? Sorry ale jakoś nie bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka - 20zł wykonanie, są firmy które robią to nawet dla 1 czy 2 sztuk, liczą wtedy 35zł około.

Jakieś pół roku temu chciałem takie koszulki dla swojej strony, ale zrezygnowałem na rzecz "Czapeczek", to bardziej pasowało użytkownikom jak i mi.

Szczerze to wolał bym kubek z Invisionize.pl, podobny do tego z php.pl

Koszulka z logiem IPB? Sorry ale jakoś nie bardzo...

Mnie projekt nie interesuje podałem tylko przykład, a skąd będą te koszulki też mnie to nie interesuje, ale jeśli to będzie z byle dziadostwa, to na taką koszulkę już się nie piszę. Pierw musi być próbka materiału i jak wygląda taka koszulka, a nie w ciemno kupować. Takie koszulki które sprzedają jako "firmowe' to powodzenia z takim materiałem! :o za taką już z nadrukiem nie dałbym 10 złoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Mnie projekt nie interesuje podałem tylko przykład, a skąd będą te koszulki też mnie to nie interesuje,

Czyli co? Nie ma projektu, nie ma dostawcy, a chcecie zobaczyć próbkę materiału. Jak? Mam zamówić 10 sztuk, pociąć jedną, rozesłać i dopiero się zdecydujecie?

Serio, nie mam nastroju do tego teraz, by szukać grafika i wykonawcy. Jeśli Jacku czujesz się na siłach podjąć ten projekt, to będziemy zadowoleni. Jeśli nie, to niestety, ale na koszulki poczekamy raczej do wiosny.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Nie ma projektu, nie ma dostawcy, a chcecie zobaczyć próbkę materiału. Jak? Mam zamówić 10 sztuk, pociąć jedną, rozesłać i dopiero się zdecydujecie?

Serio, nie mam nastroju do tego teraz, by szukać grafika i wykonawcy. Jeśli Jacku czujesz się na siłach podjąć ten projekt, to będziemy zadowoleni. Jeśli nie, to niestety, ale na koszulki poczekamy raczej do wiosny.

DawPi, z chęcią podjąłbym się tego, ale wiesz nie mogę nad tym siedzieć nie wiadomo ile czasu. Lecz to Twoje forum i wydaje mi się, że lepiej byłoby gdybyś zrobił ten projekt, bo jeśli jesteś marudny do grafik. ;) to ja sobię odpuszczę. :o

Lecz jeśli dostanę materiały lub zarys jak ona ma wyglądać to mogę nad tym posiedzieć.

Jeśli chodzi o próbki tych koszulek, to jak wczoraj mówiłem ma mi wysłać bez tego nie ma sensu cokolwiek robić.

edit: przecież mówiłeś że nie ma nic wysyłać :o pierw miałeś zrobić ankietę - tak czy siak ja dla swojego forum będę robić, więc mogę Ci później odesłać jedną koszulkę i zobaczysz co to za materiał.

Edytowane przez jacekl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.