Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nowe obrazy dla rang / grup?


TRACKER

Prosimy o głosy...  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które obrazki wolisz?

    • Stare
      3
    • Nowe
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zgodnie z tym co napisał DawPi w tym temacie utworzyłem ten właśnie temat z zapytaniem które obrazki rang / grup wolicie...

Przypominam że stare wyglądają tak:

uzytkownik.gif

admin.gif

mod.gif

premium.gif

tlumacz.gif

Nowe zaś wyglądają tak:

ucrydjumrppzcdq0purm.png

0j65qwajgyamyw6rvi4k.png

7rnosgszualnlwth5oc3.png

e3l7xqhndsxbaitk044g.png

et9fz9fhv3gui9rbt6ej.png

Prosimy / proszę o głosy w ankiecie oraz wypowiedzenie się w tym temacie dlaczego zagłosowałeś/-aś tak, a nie inaczej..

PS Mam nadzieję, że to dobry dział - sam nie wiedziałem gdzie ten temat wrzucić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Widzę, że jednak rangi nie podobają się wszystkim. Myślę, że zostaniemy przy obecnych, jeśli TRACKER nie błyśnie czymś ekstra. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

15 do 3 i Ty DawPi piszesz mi, że zostajemy przy starych? Coś wydaje mi się, że nie chcesz ich wdrożyć sam a nie...

Ta ankieta ma mi pomóc podjąć decyzję. Na szczęście wybór nie jest obligatoryjny. Serio nie chcę zmieniać rang kilka razy. IPS bodajże zrobił 3 zmianę za tyle lat.. :)

Jeszcze pracuję nad swoim stanowiskiem.

Pamiętaj, że nikt Cię nie zmuszał i nie zmusza do ich robienia/poprawiania/edytowania.. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie. Są lepsze - to fakt. Na rynku istnieją także zdecydowanie lepsze skiny niż CleanCut czy IP.Board. Jednak pytanie, na które DawPi próbuje znaleźć odpowiedź brzmi nie czy są lepsze, tylko czy jako oficjalny support IPB powinniśmy reprezentować to, co może zaoferować IPS bez dodatkowych modyfikacji i jak daleko w dostosowaniu własnego boardu możemy się posunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a IMO właśnie tym bardziej powinniśmy(?) się bardziej posunąć w customizacji forum... Pokazać/zademonstrować/etc jak bardzo można dostosować boarda do własnych upodobań.

Jeśli jest jakiś producent oprogramowania, to stara on się ukazać swój program jaki on to nie jest flexible... tak i tutaj powinno być ;) ...imo :)'

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

I ukazujemy to na tyle, na ile uważam, że to konieczne..

Słuchajcie, nie deprecjonując nic i nikogo, ale temat o jakichś grafikach urósł na dwie strony, a wg mnie ważniejszy temat o kanałach RSS, informacjach ze świata IP.Board ma zaledwie jeden post innej osoby, niż auto tematu. Wiele jest tematów ważniejszych, które albo nie chcą być lub nie są czytane. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.