Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

Macsch15

Moderator
 • Zawartość

  9742
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  212

Ostatnia wygrana Macsch15 w Rankingu w dniu 17 Styczeń

Macsch15 posiada najczęściej lubianą zawartość!

3 obserwujących

O Macsch15

 • Tytuł
  ◟(◔ั₀◔ั )◞ ༘♡
 • Urodziny 17.04.1993

Kontakt

 • Gadu Gadu
  4744754

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Ostatnie wizyty

36437 wyświetleń profilu
 1. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 2. 1. Nie, IPS nie ma polskiego oddziału i kontakt z firmą należy przeprowadzać w języku angielskim. 2. https://invisionpower.com/legal/piracy 3. Możesz zgłosić ten fakt do hostingu na którym jest forum tamto forum. Jeżeli wartość skradzionych rzeczy byłaby większa (np. autorski styl), mógłbyś skierować sprawę na policję.
 3. Dodałem ankietę: http://forum.invisionize.pl/topic/49797-ankieta-uwierzytelnianie-wielopoziomowe-na-invisionize/
 4. Pamiętajcie że potrzebny jest telefon z Android lub iOS aby uruchomić Google Authenticator
 5. Jaką masz wersje IPB?
 6. Sprawdzałem. Działa. Gdzie go wstawiasz?
 7. W nowszych wersjach IPB trochę zmieniły się wartości zwracane przez \IPS\Request. Wyświetlanie tylko na stronie głównej: {{if empty(\IPS\Request::i()->url()->data['query'])}} ... {{endif}}
 8. To znaczy, że masz uzupełnić powyżej podane zapytanie o prefix, który jest zgodny z tym, który masz w bazie danych. Znajdziesz go w pliku conf_global.php przy kluczu sql_tbl_prefix.
 9. Przez dobre 5 miesięcy po premierze IPB 4 była "promocyjna" cena $175, od jakiegoś czasu "promocja" przestała obowiązywać. Pisałem o tym w sierpniu https://www.adminzone.pl/viewtopic.php?f=26&t=480
 10. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 11. Trybu developera nie powinieneś aktywować na produkcyjnym forum.
 12. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 13. iPhone 6S kupiony