Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Odkrywanie zawartości po oznaczeniu użytkownika jako spamer


necik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj dostałem powiadomienie, że jeden z użytkowników został oznaczony jako spamer. Gdzie i jak można sprawdzić kto oznaczył użytkownika spamerem? Czy może tego dokonać każdy użytkownik?

W ACP mam ustawione, że po oznaczeniu kogoś jako spamera następuje blokada dodawania nowych treści a wszystkie dotychczasowe posty są ukrywane. Ze zdjęciem blokady pisania poradziłem sobie, ale nie mogę znaleźć opcji do odkrycia wszystkich napisanych postów tego użytkownika. W jaki sposób to zrobić?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Gdzie i jak można sprawdzić kto oznaczył użytkownika spamerem?

Jeśli nie ma tego w logach w ACP, to pewnie nigdzie.

Cytuj

W ACP mam ustawione, że po oznaczeniu kogoś jako spamera następuje blokada dodawania nowych treści a wszystkie dotychczasowe posty są ukrywane. Ze zdjęciem blokady pisania poradziłem sobie, ale nie mogę znaleźć opcji do odkrycia wszystkich napisanych postów tego użytkownika. W jaki sposób to zrobić?

 

Edytuj profil tego użytkownika w ACP i tam poszukaj czy nie ma opcji zatwierdzenia wszystkich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jurij napisał:

Jeśli nie ma tego w logach w ACP, to pewnie nigdzie.

Cytuj

Gdzie w ACP znajdę logi?

7 godzin temu, Jurij napisał:

Edytuj profil tego użytkownika w ACP i tam poszukaj czy nie ma opcji zatwierdzenia wszystkich postów.

Niestety nie znalazłem nic takiego w edycji użytkownika w ACP. Trochę to dziwne, bo czasami możne nastąpić przypadkowe oznaczenie jako spamer i wtedy wszystkie posty użytkownika są ukrywane.

W ACP znalazłem takie info:

"Jeśli na stronie zarejestruje się spambot, narzędzie Oznacz jako spamera, dostępne poprzez profile użytkowników, pozwala załodze na szybkie podjęcie odpowiednich działań. Ukrywanie i usuwanie zawartości nie jest wykonywane natychmiastowo lecz etapami. Po zdjęciu flagi, powyższe działania nie są automatycznie odwracane."

Może ktoś ma pomysł jak to cofnąć?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wygląda na to, że nie ma żadnych wbudowanych narzędzi pozwalających masowo odkryć wszystkie posty użytkownika. A tych postów do odkrycia jest ponad 3000.

Czy można zrobić to jakimś zapytaniem SQL w phpmyadminie? Jeżeli tak, to z góry dziękuję za wskazówkę jakiego zapytania użyć.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem nadal nierozwiązany, ale... w nowej aktualizacji skryptu pojawiła się taka opcja:

New check all box when viewing activity on a member profile for easier moderation

Pomyślałem, że wykorzystam to to masowego odkrycia wcześniej ukrytych wszystkich postów użytkownika. Niestety na stronie z aktywnością użytkownika np. http://forum.invisionize.pl/profile/55-necik/?do=content&type=forums_topic_post&change_section=1 wyświetlanych jest tylko 31 postów na jednej stronie, a ja mam do odkrycia ponad 3600 postów, więc 148 stron w aktywności użytkownika.

Czy istnieje jakiś sposób aby na jednej stronie w aktywności użytkownika wyświetlić więcej niż 31 postów?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

system/Content/Search/Query.php

	/**
	 * @brief	Number of results to get
	 */
	public $resultsToGet = 25;

Może to to, sprawdź.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, edycja kodu w system/Content/Search/Query.php nic nie zmieniła, nadal mam 148 stron z postami użytkownika, na każdej po około 30 postów.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.