Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Board 3.4.8 1.7.8


Informacje o pliku

Autorzy spolszczenia: INVteam

 

Instalacja
Zaloguj się do panelu administracyjnego, następnie przejdź do zakładki Look & Feel i wybierz "Manage Languages". W wyświetlonym formularzu przejdź do sekcji "Import language", wciskając "Przeglądaj..." wskaż na dysku lokalnym paczkę językową, a następnie wciśnij "Import". Prosimy o zachowanie cierpliwości, gdyż instalacja może potrwać kilka minut.

 

Do spolszczenia dołożony został folder "modules", w którym zawarte jest spolszczenie podzielone na moduły. Spolszczenie takie przeznaczone jest dla osób ze słabymi serwerami, u których import pełnego spolszczenia kończy się błędami.

 

Spolszczenie ustawień panelu administracyjnego i plików pomocy
Do archiwum spolszczenia dodany został folder upload, który należy wysłać na serwer nadpisując wszystkie dotychczasowe pliki, a następnie skorzystać z następującego dodatku.

 

Zachęcamy do zgłaszania błędów w spolszczeniu odwiedzając stosowne forum.


Co nowego w wersji 1.7.0   Zobacz listę zmian

Dodano

Brak zmian dla tej wersji


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze



ktora ja mam wersje jezykowa pobrac

do tego forum

Powered By IP.Board  3.0.1 © 2009  IPS, Inc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi wyskakuje cos takiego: Fatal error: Maximum execution time of 16 seconds exceeded in /home/atpclan/public_html/forum/admin/applications/core/modules_admin/languages/manage_languages.php on line 1603

jak to naprawic?? :/ prosze o szczegolowa instrukcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbym prosić o paczuszkę z samym Panelem Kontrolnym użytkownika? Przy wrzucaniu poszczególnych części serwer nie wytrzymał i Control Panel jako jedyny się nie spolszczył :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

a jak przerobić to spolszczenie na iso-8859-2?

Proszę zadać pytanie na forum.

czy panel administracyjny jest przetłumaczony ?

Praktycznie tak. Na tyle na ile pozwolił IPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Full Miejsca Forum na Xaa.pl zajełem 38mb z 1gb i jak dodaje pisze tak Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 4979727 bytes) in /home/evermeti/public_html/ips_kernel/classXML.php on line 579 Pomocy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wyskakuje mi taki błąd

Fatal error: Out of memory (allocated 22282240) (tried to allocate 4979727 bytes) in /homepages/34/d351566097/htdocs/ips_kernel/classXML.php on line 578

przy wgrywani spolszczenie co mam robić ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ten błąd tuż po zainstalowaniu Fatal error: Allowed memory size of 50331648 bytes exhausted (tried to allocate 79 bytes) in /home/truckyou/public_html/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 465

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super spolszcznie tylko jak bu mi ktoś powiedzial jak spolszczyć panel apc takie opcje jak np: Manage Languages itd: Proszę o odpowiedż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.