Jump to content

IP.Board 3.4.8

Recommended Posts

• Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nazwa pliku: IP.Board 3.4.8 Autor: DawPi Data wysłania: 30 maj 2009 Kategoria: Spolszczenia produktów IPS Stopień spolszczenia: 100% Autorzy spolszczenia: INVteam   Instalacja Zaloguj się do

Jeśli w takim stylu je skończyłeś to ja wolę poczekać na nasze. :P

Spolszczenie wersji 3.3.0 zostało właśnie wydane.

Posted Images

Świetna robota :-) Dziękuję, że udostępniliście już spolszczenie choć nie jest mi narazie potrzebne to powiem szczerze że bardzo fajnie z Waszej strony! Ukłony w stronę tłumaczy i beta-testerów :P

Edited by TRACKER
  • Like 1

Ja może gwoli ścisłości powiem tylko, że pewne frazy nie są przetłumaczone, ale wynika to z faktu, że IPS nie "wyjął" jeszcze wszystkich fraz do przetłumaczenia z szablonów skinów. Ale tak jak Wareczek pisał z pewnością w wersji RC2 będzie już można wszystko przetłumaczyć.

• Like 2

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Czekamy na tłumaczenie blogów :P

Blogi akurat tłumaczy Manago i trochę mu to idzie jak krew z nosa :)

EDIT:

A nie, sorry... Jest przestój, bo zapomniałem czegoś zrobić, żeby Manago mógł tłumaczyć :P To jakoś jutro :P

Edited by Wareczek
  • Like 1

Blogi akurat tłumaczy Manago i trochę mu to idzie jak krew z nosa :P

EDIT:

A nie, sorry... Jest przestój, bo zapomniałem czegoś zrobić, żeby Manago mógł tłumaczyć ;) To jakoś jutro :)

Normalnie oczerniłeś szanownego Manago :P bij się w pierś nie wszyscy widzą. W zadość uczynieniu tłumaczenie na wczoraj :P

• Like 1
baner_dolny.png
  • Manager

Do wakacji jeszcze 19 dni pracy :P

Odkąd się zajmuję IP.Board to wakacje zawsze miałem najbardziej zawalone robotą! :)

• Like 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Moi drodzy są powody do radości ;) Co prawda nie przyglądałem się innym państwom, ale Francuzi znani są z tego, że wszystko wszędzie muszą mieć w swoim języku i jak tylko zobaczą coś innego to od razu chcą to zmieniać. Dlatego też wiele rzeczy szybko tłumaczą i robią to dobrze.

Ale, ale ;) Nasze spolszczenie do IP.Board 3.0.0 rc1 pojawiło się publicznie 30 maja 2009. Lokalizacja wykonana przez Francuzów wyszła wczoraj :)

Czyżbyśmy byli pierwszymi na świecie? ;)

• Manager

EDIT

A oficjalna strona IP.Board podaje lokalizacje? DawPi może postarałbyś się zostać oficjalnym partnerem?

Ciii. Rozmowy trwają. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.