Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

DejaVu24

Użytkownik
 • Content Count

  548
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

DejaVu24 last won the day on February 5

DejaVu24 had the most liked content!

Community Reputation

66 Dobra

1 Follower

About DejaVu24

 • Birthday 10/17/1982

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x

Recent Profile Visitors

5939 profile views
 1. Niby naprawili ten błąd przy kopiowaniu pola A błąd był dokładnie taki, że kopiowało pole, ale nie dodawało do nazwy klucza na następny, czyli jak u mnie ładnie widać wcześniejsze kopiowanie " 8_66_67_82_84_102 8 pole kopiowane potem 66, 67. i z automatu dodawało id kolejnego pola po _ i jak nie dodawało to były dwa pola z taką samą nazwą kluczą i się krzaczyły i nie wyświetlały się oba. Wystarczyło usunąć nowo utworzone po kopiowaniu pola lub zmienić im nazwę klucza aby się różniły wszystko już działa, w sensie że się wyświetlają po staremu, na dniach zrobię aktualizację i zakładam że przy kopiowaniu błędu takiego już nie będzie
 2. Dostałem odpowiedź, niby to jakaś większa sprawa, i maja dać poprawkę w następnym wydaniu. A błąd coś takiego UPDATE `cms_database_fields` cms_database_fields SET `field_column`=NULL,`field_key`='8_66_67_82_84_102' WHERE field_id=102 IPS\Db\Exception: Nieznana kolumna 'field_column' w field list (1054) #0 /home//domains/./public_html/system/Db/Db.php(1109): IPS\_Db->preparedQuery('/*IPS\\Node\\_Mod...', Array) #1 /home//domains/./public_html/system/Patterns/ActiveRecord.php(520): IPS\_Db->update('`cms_database_f...', '`field_column`=...', 'WHERE field_id=...') #2 /home//domains/./public_html/system/Node/Model.php(2247): IPS\Patterns\_ActiveRecord->save() #3 /home//domains/./public_html/applications/cms/sources/Fields/Fields.php(2734): IPS\Node\_Model->save() #4 /home//domains/./public_html/applications/cms/sources/Fields/Fields.php(1035): IPS\cms\_Fields->save() #5 /home//domains/./public_html/system/Node/Controller.php(876): IPS\cms\_Fields->__clone() #6 /home//domains/./public_html/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\Node\_Controller->copy() #7 /home//domains/./public_html/system/Node/Controller.php(62): IPS\Dispatcher\_Controller->execute() #8 /home//domains/./public_html/applications/cms/modules/admin/databases/fields.php(43): IPS\Node\_Controller->execute() #9 /home//domains/./public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(152): IPS\cms\modules\admin\databases\_fields->execute() #10 /home//domains/./public_html/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run() #11 {main} #0 /home//domains/.pl/public_html/init.php(665): IPS\_Log::log('UPDATE `cms_dat...', 'uncaught_except...') #1 [internal function]: IPS\IPS::exceptionHandler(Object(IPS\Db\Exception)) #2 {main} Tak wiec zakładam, że to chyba jakiś ogólny błąd a nie tylko u mnie.
 3. Ktoś może u siebie sprawdzić (od wersji 4.4.1) czy przy kopiowaniu pola wywala błąd, i te pole przestaje się wyświetlać w artykule? Tak samo jest w nowo utworzonym polu, co prawda wywala błąd ale jednak się kopiuje. ( jak ktoś chce sprawdzać to na polach które się nie używa bo jak wykrzaczy to może być lipa..) Napisałem do supportu i przekazali gdzieś dalej, ale czekam czekam i nie wiem czy to u mnie czy ogólnie..
 4. Teraz testuje płatne za cpm, dostałem maila z sieci że zwiększyli rating.. i wychodzi za tysiąc wyświetleń $0,01 i nawet staty 3x mniejsze niż to co pokazuje PA ze wstawienia tej reklamy, kombinują z każdej strony, nie dadzą centa więcej zarobić
 5. @aXen a jak zablokowali ci konto w adsense, znalazłeś coś podobnego w miarę sensownego? Wiadomo, że cpc googlowego nic nie przebije, i po nim jest dużo nic, jedna wielka przepaść, zwłaszcza na polskojęzyczne strony 😕
 6. @Slovak co powodowało, że wybrałeś dedyka pod te forum co widzę w profilu? ponad 300zł miesięcznie na ten ruch to grubo ponad miarę. Potrzeba dożo miejsca na pliki czy coś innego? A co do tematu, przeklikałem u siebie, i nic nie wyskoczyło, też spolszczenie najnowsze. a i templatka na 4,3.
 7. Pisałem do nich to napisali że to bug, nie da się z tym nic zrobić, aby zrobić aktualizację do 4,4 trzeba samemu wgrać pliki przez ftp i odpalić updejta, poszło bez problemu, nie licząc że cały ip.page się wysypał, i wszystkie dostosowania szablonów poszły w silną dal i trzeba było od nowa układać cały wygląd...
 8. mój błąd, faktycznie na oryginalnym jest ok, nie chciałem zapeszać ale jak na razie w stylu pod 4,3 to tylko te ikonki pomylone, a tak działa normalnie bez problemów.
 9. Po aktualizacji do 4,4,1, lub po wgraniu spolszczenia, pozamieniało mi ikony w edytorze, np w "cytuj" jest ikona "spoiler" i odwrotnie , zamiast nowej ikony do "Gifów" jest jakiś obrazek, i kilka innych też podmienione. Sprawdzałem na różnych przeglądarkach i jest to samo. W PA mam wszystko normalnie tak jak powinno być.
 10. No jakaś lipa.. Poprzez tą diagnostykę, miałem możliwość dodania tej łatki. Ok poszło normalnie, ale i tak ta informacja nie zniknęła i nic nie widać że jest 4,4. Ale w tej diagnostyce teraz wywaliło, że nie mam aktualnej wersji i mogę aktualizować, no to klikam, i co, i wywala błąd że mam wersję aktualną.. bałagan w tej wersji 4,4 że aż szkoda gadać. Nie wiem, czy to trzeba odpalić ten pliczek jakbym bete instalował, ale czekam co support odpisze.
 11. Tylko, że jak już miałem czas i chciałem robić aktualizację przez PA do 4,4 to nie było takiej opcji, ani tego zamknąć ani anulować. Tak wiem mogłem zrobić ten krok i zakładam że pojawiłaby się chyba info z 4,4 ale kto tam wie.
 12. A dziś info w PA Zamiast 4,4 to jakaś aktualizacja dla Commerce App którego nie mam..
 13. Bez sensu, mam te api zrobione z tej strony, mam tam dodana swoją stronę https://invisioncommunity.com/4guides/how-to-use-ips-community-suite/social-sign-in/google-44-or-above-r299/ Czyli jak zmienię na 4,4 to w PA są inne jakieś opcje do uzupełnienia, że to ma nie działać, bo wygląda jakby to to samo. -edit jeszcze lepiej, wchodzę na te goglowe api z tego linka wyżej, wywala że strona niezweryfikowana, próbuję sie zalogować na swojej stronie i wywala " Nie masz uprawnień, aby zarejestrować konto na tej stronie. " ..nie wiem o co chodzi, bo widzę że nowi normalnie się loguję przez gogla..
 14. Czyli jak to? jak mam 4.3.6 i działa mi normalnie logowanie goglowskie to 7 marca przestanie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.